Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-09
(Block 2 U11)
2-5
Gotowy
Daniel Johansson
Solna Judoklubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Luka Vassena Stockholms Judoklubb
U11-02
(Block 2 U11)
1-9
Gotowy
Olle Schjölin
Knivsta Judoklubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Elsy Wester Vallentuna Judo
U11-03
(Block 2 U11)
1-11
Gotowy
Liv Malmsten
Vallentuna Judo
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:06
U11-09
(Block 2 U11)
2-6
Gotowy
Vilhelm Svensson
Solna Judoklubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Sonja Schlickum Stockholmspolisens IF Judo
U11-03
(Block 2 U11)
1-12
Gotowy
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:06
Noah Verdier
U11-04
(Block 2 U11)
1-13
Gotowy
Theodore Rebane
Ekerö Judoklubb
Mio Rosén Upplands Väsby Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:45
U11-10
(Block 2 U11)
2-9
Gotowy
Hjalmar Brodin
Uppsala judoklubb
Isak Grehn Uppsala Norra Judoklubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
U11-04
(Block 2 U11)
1-14
Gotowy
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:13
Sebastian Foppolos Uppsala judoklubb
U11-13
(Block 2 U11)
1-17
Gotowy
Einar Törn
Knivsta Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Einar Bellec Knivsta Judoklubb
U11-10
(Block 2 U11)
2-11
Gotowy
Alfons Laszlo
Vallentuna Judo
Isak Grehn Uppsala Norra Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:22
U11-10
(Block 2 U11)
2-12
Gotowy
Simon Edsinger
Uppsala Norra Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:07
Rahman Mahdiya Uppsala judoklubb
U11-13
(Block 2 U11)
1-18
Gotowy
Enn Pohjanen
Stockholmspolisens IF Judo
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:07
U11-04
(Block 2 U11)
1-15
Gotowy
Mio Rosén
Upplands Väsby Judoklubb
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:31
U11-11
(Block 2 U11)
2-17
Gotowy
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Wera Lindqvist Uppsala Norra Judoklubb
U11-04
(Block 2 U11)
Gotowy
Theodore Rebane
Ekerö Judoklubb
Wygrana walkowerem
Sebastian Foppolos Uppsala judoklubb
U11-10
(Block 2 U11)
2-13
Gotowy
Hjalmar Brodin
Uppsala judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:01
Alfons Laszlo Vallentuna Judo
U11-13
(Block 2 U11)
1-19
Gotowy
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Pavle Aksentijevic IK Södra Wygrane przez Wazari - 02:00
U11-13
(Block 2 U11)
1-20
Gotowy
Loke Lagerlöf
Tyresö Judoklubb
Einar Törn Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:40
U11-10
(Block 2 U11)
2-14
Gotowy
Isak Grehn
Uppsala Norra Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:17
Rahman Mahdiya Uppsala judoklubb
U11-04
(Block 2 U11)
1-16
Gotowy
Theodore Rebane
Ekerö Judoklubb
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:34
U11-04
(Block 2 U11)
Gotowy
Sebastian Foppolos
Uppsala judoklubb
Mio Rosén Upplands Väsby Judoklubb Wygrana walkowerem
U11-11
(Block 2 U11)
2-18
Gotowy
Alexander Baik
Vallentuna Judo
Benjamin Sandström Uppsala judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
U11-13
(Block 2 U11)
1-21
Gotowy
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:00
Enn Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo
U11-10
(Block 2 U11)
2-16
Gotowy
Simon Edsinger
Uppsala Norra Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:06
Hjalmar Brodin Uppsala judoklubb
U11-13
(Block 2 U11)
1-22
Gotowy
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Einar Törn Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:56
U11-10
(Block 2 U11)
2-15
Gotowy
Rahman Mahdiya
Uppsala judoklubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Alfons Laszlo Vallentuna Judo
U11-13
(Block 2 U11)
1-23
Gotowy
Loke Lagerlöf
Tyresö Judoklubb
Pavle Aksentijevic IK Södra Wygrana przez Ippon - 00:23
U11-13
(Block 2 U11)
1-24
Gotowy
Einar Törn
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:15
Enn Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo
U11-06
(Block 2 U11)
1-27
Gotowy
Melker Kihlström
Stockholmspolisens IF Judo
Darian Shakrah Solna Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:32
U11-11
(Block 2 U11)
2-19
Gotowy
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Benjamin Sandström Uppsala judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
U11-13
(Block 2 U11)
1-26
Gotowy
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:53
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb
U11-13
(Block 2 U11)
1-25
Gotowy
Enn Pohjanen
Stockholmspolisens IF Judo
Pavle Aksentijevic IK Södra Wygrana przez Ippon - 00:27