Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-29
Afgelopen
Thorkil Thorbek
Amager Judo Skole
Lukas Allevåg Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 01:33
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-24
Afgelopen
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:54
Valter Reutfors Knivsta Judoklubb
GU15 / GU15 / -48 kg
(Block 1)
T1-23
Afgelopen
Hannah Duve
VfB Germania Halberstadt
Bianca Nordlund Frövi Judo Gewonnen via Ippon - 01:49
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-26
Afgelopen
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:09
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-29
Afgelopen
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:59
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-34
Afgelopen
Glen Ferrier
Clyde Judo
Gewonnen via Ippon - 02:18
Timurs Isakovs JUDO CLUB SENSEI
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-29
Afgelopen
Mira Kördel
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 01:23
Celina Guldbrandsen Amager Judo Skole
BU13 Group 1
(Block 1)
T2-19
Afgelopen
Linus Liljequist
Oxelösunds Judoklubb
Deniss Andrejevs Fudoshin Gewonnen via Ippon - 00:38
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-35
Afgelopen
Alexander Utczyk
Judo-Club 71 Düsseldorf e.V.
Gewonnen via Ippon - 00:28
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb
BU13 Group 2
(Block 1)
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-20
Afgelopen
Nia Aguilar
Craig Ewers Academy
Gewonnen via Ippon - 00:49
To be decided
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-21
Afgelopen
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Elsa Peterson Frövi Judo Gewonnen via Ippon - 00:31
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-23
Afgelopen
Alice Sloth Hansen
Brønshøj Judo Club
Gewonnen via Ippon - 01:12
Hilda Skoglund Frövi Judo
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-8
Afgelopen
Nikita Zagorskis
JUDO CLUB SENSEI
Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Jakob Ivarsson Oxelösunds Judoklubb
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-30
Afgelopen
Thorkil Thorbek
Amager Judo Skole
Gewonnen via Ippon - 00:35
Alexander Österberg Judo Arvika
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-32
Afgelopen
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Bianca Nordlund Frövi Judo Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-31
Afgelopen
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:10
To be decided
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-25
Afgelopen
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Sylvester Vinther Amager Judo Skole Gewonnen via Ippon - 01:19
GU15 / GU15 / -48 kg
(Block 1)
T1-24
Afgelopen
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Sofia Cordova Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:19
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-27
Afgelopen
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:16
Amanda Orrbo Frövi Judo
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-35
Afgelopen
Arsenijs Spinu
Fudoshin
Adam Kostoev Staffanstorps JK Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-30
Afgelopen
Celina Guldbrandsen
Amager Judo Skole
Gewonnen via Ippon - 01:18
Emma Johannessen Nidaros judoklubb
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-36
Afgelopen
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Eriks Homka Judo club CHALLENGE Gewonnen via Ippon - 00:41
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-26
Afgelopen
Valter Reutfors
Knivsta Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Gewonnen via Waza-Ari
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-40
Afgelopen
Hector Banke
Amager Judo Skole
Gewonnen via Ippon - 01:31
Edvard Enget BK-Judo
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-9
Afgelopen
Benedikt Fest
Judo in Holle
Gewonnen via Ippon - 01:03
Nikita Zagorskis JUDO CLUB SENSEI
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-24
Afgelopen
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Luka Vandekerckhove JC Samourai Gewonnen via Ippon - 00:50
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-43
Afgelopen
Aleksandras Bartkus
JUDO CLUB SENSEI
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:31
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-31
Afgelopen
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:15
Celina Guldbrandsen Amager Judo Skole
BU13 Group 2
(Block 1)
T2-22
Afgelopen
To be decided
Ricards Barzdains JUDO CLUB SENSEI Gewonnen via Ippon - 02:58
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-27
Afgelopen
Sylvester Vinther
Amager Judo Skole
Valter Reutfors Knivsta Judoklubb Gewonnen via Ippon - 01:38
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-32
Afgelopen
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Mira Kördel Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 01:54