Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-29
Acabado
Thorkil Thorbek
Amager Judo Skole
Lukas Allevåg Trollhättans JK Won by Ippon - 01:33
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-24
Acabado
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:54
Valter Reutfors Knivsta Judoklubb
GU15 / GU15 / -48 kg
(Block 1)
T1-23
Acabado
Hannah Duve
VfB Germania Halberstadt
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 01:49
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-26
Acabado
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-29
Acabado
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:59
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-34
Acabado
Glen Ferrier
Clyde Judo
Won by Ippon - 02:18
Timurs Isakovs JUDO CLUB SENSEI
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-29
Acabado
Mira Kördel
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:23
Celina Guldbrandsen Amager Judo Skole
BU13 Group 1
(Block 1)
T2-19
Acabado
Linus Liljequist
Oxelösunds Judoklubb
Deniss Andrejevs Fudoshin Won by Ippon - 00:38
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-35
Acabado
Alexander Utczyk
Judo-Club 71 Düsseldorf e.V.
Won by Ippon - 00:28
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb
BU13 Group 2
(Block 1)
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-21
Acabado
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:31
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-23
Acabado
Alice Sloth Hansen
Brønshøj Judo Club
Won by Ippon - 01:12
Hilda Skoglund Frövi Judo
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-8
Acabado
Nikita Zagorskis
JUDO CLUB SENSEI
Won by Wazari - 03:00
Jakob Ivarsson Oxelösunds Judoklubb
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-30
Acabado
Thorkil Thorbek
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 00:35
Alexander Österberg Judo Arvika
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-32
Acabado
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Wazari - 03:00
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-25
Acabado
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Sylvester Vinther Amager Judo Skole Won by Ippon - 01:19
GU15 / GU15 / -48 kg
(Block 1)
T1-24
Acabado
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Sofia Cordova Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:19
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-27
Acabado
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:16
Amanda Orrbo Frövi Judo
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-35
Acabado
Arsenijs Spinu
Fudoshin
Adam Kostoev Staffanstorps JK Won by Wazari - 03:00
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-30
Acabado
Celina Guldbrandsen
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 01:18
Emma Johannessen Nidaros judoklubb
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-36
Acabado
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Eriks Homka Judo club CHALLENGE Won by Ippon - 00:41
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-26
Acabado
Valter Reutfors
Knivsta Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Won by Wazari
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-40
Acabado
Hector Banke
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 01:31
Edvard Enget BK-Judo
BU15 / BU15 / -46 kg
(Block 1)
T1-9
Acabado
Benedikt Fest
Judo in Holle
Won by Ippon - 01:03
Nikita Zagorskis JUDO CLUB SENSEI
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-24
Acabado
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Luka Vandekerckhove JC Samourai Won by Ippon - 00:50
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-43
Acabado
Aleksandras Bartkus
JUDO CLUB SENSEI
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:31
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-31
Acabado
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:15
Celina Guldbrandsen Amager Judo Skole
BU13 Group 2
(Block 1)
T2-22
Acabado
To be decided
Ricards Barzdains JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 02:58
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-27
Acabado
Sylvester Vinther
Amager Judo Skole
Valter Reutfors Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:38
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-32
Acabado
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Mira Kördel Trollhättans JK Won by Ippon - 01:54