Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-26
Afgelopen
Elsa Peterson
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 02:21
Alice Sloth Hansen Brønshøj Judo Club
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-33
Afgelopen
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:16
Mira Kördel Trollhättans JK
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-37
Afgelopen
Max Theodor Hoven
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:39
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-28
Afgelopen
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Gewonnen via Ippon - 01:34
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-25
Afgelopen
Nia Aguilar
Craig Ewers Academy
Gewonnen via Ippon - 01:07
Luka Vandekerckhove JC Samourai
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-38
Afgelopen
Jonas Trolledahl Clausen
Amager Judo Skole
Damien Hiltonsson Staffanstorps JK Gewonnen via Ippon - 02:23
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-30
Afgelopen
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 02:53
To be decided
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-33
Afgelopen
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:26
Ellen Oddershede Amager Judo Skole
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-39
Afgelopen
Albin Wiik
Landvetter Judoklubb
Loke Bjerkemo Staffanstorps JK Gewonnen via Ippon - 02:02
GU13 Group 3
(Block 1)
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-27
Afgelopen
Nia Aguilar
Craig Ewers Academy
Gewonnen via Waza-Ari - 03:24
Elsa Peterson Frövi Judo
GU13 Group 3
(Block 1)
T2-39
Afgelopen
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:25
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-40
Afgelopen
Alexander Utczyk
Judo-Club 71 Düsseldorf e.V.
Eriks Homka Judo club CHALLENGE Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-32
Afgelopen
Thorkil Thorbek
Amager Judo Skole
Gewonnen via Ippon - 01:31
To be decided
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-47
Afgelopen
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Nikita Rudins JUDO CLUB SENSEI Gewonnen via Ippon - 01:02
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-33
Afgelopen
Alexander Österberg
Judo Arvika
Lukas Allevåg Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 00:06
GU13 Group 4
(Block 1)
T2-44
Afgelopen
Olivia Novosel Bardino
Amager Judo Skole
Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Celine Traavik NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-31
Afgelopen
To be decided
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:05
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-36
Afgelopen
Timurs Isakovs
JUDO CLUB SENSEI
Arsenijs Spinu Fudoshin Gewonnen via Ippon - 01:37
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-41
Afgelopen
Leo Pehrson
Stockholms Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:44
Damien Hiltonsson Staffanstorps JK
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-42
Afgelopen
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Gewonnen via Ippon - 00:19
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-34
Afgelopen
Ellen Oddershede
Amager Judo Skole
Bianca Nordlund Frövi Judo Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-43
Afgelopen
Jonas Trolledahl Clausen
Amager Judo Skole
Max Theodor Hoven NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Gewonnen via Ippon - 00:50
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-48
Afgelopen
Ali Hajiyev
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:35
Pjotrs Kamenskis JUDO CLUB SENSEI
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-35
Afgelopen
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Amanda Amiryosefi Landvetter Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:46
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-36
Afgelopen
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Bianca Nordlund Frövi Judo Gewonnen via Ippon - 00:14
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-37
Afgelopen
Glen Ferrier
Clyde Judo
Adam Kostoev Staffanstorps JK Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-49
Afgelopen
Nikita Rudins
JUDO CLUB SENSEI
Gewonnen via Ippon - 02:09
Hugo Oiva
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-41
Afgelopen
Hector Banke
Amager Judo Skole
Azel Vallier Lugi Judo Gewonnen via Ippon - 01:30
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-44
Afgelopen
Aleksandras Bartkus
JUDO CLUB SENSEI
Hugo Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:29
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-37
Afgelopen
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Bianca Nordlund Frövi Judo Gewonnen via Ippon - 02:39
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-46
Afgelopen
Eriks Homka
Judo club CHALLENGE
Gewonnen via Ippon - 03:18
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb