Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U09-1
(Mattor)
M1-1
Ferdig
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Seier på Ippon - 00:07
Elton Levander Solna Judoklubb
U09-1
(Mattor)
M1-2
Ferdig
Daniela Nehme
Upplands Väsby Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Seier på Ippon - 01:30
U09-7
(Mattor)
M1-7
Ferdig
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Jack Hedayaty Upplands Väsby Judoklubb Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
U09-2
(Mattor)
M2-1
Ferdig
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Leonardo Lexmon Täby Judo Seier på Wazari
U09-2
(Mattor)
M2-2
Ferdig
Elis Fink Möllerström
Ekerö Judoklubb
Douglas Klint Upplands Väsby Judoklubb Seier på Wazari - 02:00
U09-7
(Mattor)
M1-8
Ferdig
Miranda Rudler
Vallentuna Judo
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb Seier på Ippon - 00:30
U09-4
(Mattor)
M1-13
Ferdig
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Seier på Ippon - 00:18
U09-1
(Mattor)
M1-3
Ferdig
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Seier på Ippon - 00:38
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb
U09-8
(Mattor)
M2-9
Ferdig
Alexander Nilsson
Ekerö Judoklubb
Mateo Lopez Solna Judoklubb Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
U09-1
(Mattor)
M1-4
Ferdig
Elton Levander
Solna Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Seier på Ippon - 00:24
U09-7
(Mattor)
M1-9
Ferdig
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Seier på Ippon - 00:47
Miranda Rudler Vallentuna Judo
U09-6
(Mattor)
M2-12
Ferdig
William Eklind
Ekerö Judoklubb
Elin Hult Ekerö Judoklubb Seier på Ippon - 00:24
U09-7
(Mattor)
M1-10
Ferdig
Jack Hedayaty
Upplands Väsby Judoklubb
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb Seier på Ippon - 00:15
U09-4
(Mattor)
M1-14
Ferdig
Linnea Johansson
Vallentuna Judo
Seier på Wazari - 02:00
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb
U09-2
(Mattor)
M2-3
Ferdig
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Gabriel Lopez Solna Judoklubb
U09-1
(Mattor)
M1-5
Ferdig
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Seier på Ippon - 00:49
U09-2
(Mattor)
M2-4
Ferdig
Leonardo Lexmon
Täby Judo
Elis Fink Möllerström Ekerö Judoklubb Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
U09-1
(Mattor)
M1-6
Ferdig
Elton Levander
Solna Judoklubb
Seier på Ippon - 01:56
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb
U09-8
(Mattor)
M2-10
Ferdig
Alexander Nilsson
Ekerö Judoklubb
Daniel Johansson Solna Judoklubb Seier på Ippon - 01:24
U09-7
(Mattor)
M1-11
Ferdig
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Seier på Wazari - 02:00
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb
U09-6
(Mattor)
M2-13
Ferdig
Eric Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Seier på Ippon - 02:00
Adrian Unger Vallentuna Judo
U09-7
(Mattor)
M1-12
Ferdig
Jack Hedayaty
Upplands Väsby Judoklubb
Seier på Ippon - 00:42
Miranda Rudler Vallentuna Judo
U09-4
(Mattor)
M1-15
Ferdig
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Linnea Johansson Vallentuna Judo Seier på Wazari - 02:00
U09-2
(Mattor)
M2-5
Ferdig
Douglas Klint
Upplands Väsby Judoklubb
Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Gabriel Lopez Solna Judoklubb
U09-4
(Mattor)
M1-16
Ferdig
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Seier på Ippon - 00:04
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb
U09-3
(Mattor)
M1-19
Ferdig
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Seier på Ippon - 01:14
Oscar Niklasson Ekerö Judoklubb
U09-2
(Mattor)
M2-6
Ferdig
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Elis Fink Möllerström Ekerö Judoklubb
U09-3
(Mattor)
M1-20
Ferdig
Liv Malmsten
Vallentuna Judo
Viggo Vesterlund Upplands Väsby Judoklubb Seier på Wazari - 02:00
U09-8
(Mattor)
M2-11
Ferdig
Mateo Lopez
Solna Judoklubb
Daniel Johansson Solna Judoklubb Seier på Wazari - 02:00
U09-4
(Mattor)
M1-17
Ferdig
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
U09-6
(Mattor)
M2-14
Ferdig
William Eklind
Ekerö Judoklubb
Seier på Ippon - 01:14
Eric Gunnarsson Knivsta Judoklubb
U09-4
(Mattor)
M1-18
Ferdig
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Seier på Ippon - 00:10
Linnea Johansson Vallentuna Judo