Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U09-1
(Mattor)
M1-1
Gotowy
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:07
Elton Levander Solna Judoklubb
U09-1
(Mattor)
M1-2
Gotowy
Daniela Nehme
Upplands Väsby Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:30
U09-7
(Mattor)
M1-7
Gotowy
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Jack Hedayaty Upplands Väsby Judoklubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
U09-2
(Mattor)
M2-1
Gotowy
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Leonardo Lexmon Täby Judo Wygrane przez Wazari
U09-2
(Mattor)
M2-2
Gotowy
Elis Fink Möllerström
Ekerö Judoklubb
Douglas Klint Upplands Väsby Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
U09-7
(Mattor)
M1-8
Gotowy
Miranda Rudler
Vallentuna Judo
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:30
U09-4
(Mattor)
M1-13
Gotowy
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:18
U09-1
(Mattor)
M1-3
Gotowy
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:38
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb
U09-8
(Mattor)
M2-9
Gotowy
Alexander Nilsson
Ekerö Judoklubb
Mateo Lopez Solna Judoklubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
U09-1
(Mattor)
M1-4
Gotowy
Elton Levander
Solna Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:24
U09-7
(Mattor)
M1-9
Gotowy
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:47
Miranda Rudler Vallentuna Judo
U09-6
(Mattor)
M2-12
Gotowy
William Eklind
Ekerö Judoklubb
Elin Hult Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:24
U09-7
(Mattor)
M1-10
Gotowy
Jack Hedayaty
Upplands Väsby Judoklubb
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:15
U09-4
(Mattor)
M1-14
Gotowy
Linnea Johansson
Vallentuna Judo
Wygrane przez Wazari - 02:00
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb
U09-2
(Mattor)
M2-3
Gotowy
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Gabriel Lopez Solna Judoklubb
U09-1
(Mattor)
M1-5
Gotowy
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:49
U09-2
(Mattor)
M2-4
Gotowy
Leonardo Lexmon
Täby Judo
Elis Fink Möllerström Ekerö Judoklubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
U09-1
(Mattor)
M1-6
Gotowy
Elton Levander
Solna Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:56
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb
U09-8
(Mattor)
M2-10
Gotowy
Alexander Nilsson
Ekerö Judoklubb
Daniel Johansson Solna Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:24
U09-7
(Mattor)
M1-11
Gotowy
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb
U09-6
(Mattor)
M2-13
Gotowy
Eric Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 02:00
Adrian Unger Vallentuna Judo
U09-7
(Mattor)
M1-12
Gotowy
Jack Hedayaty
Upplands Väsby Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:42
Miranda Rudler Vallentuna Judo
U09-4
(Mattor)
M1-15
Gotowy
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Linnea Johansson Vallentuna Judo Wygrane przez Wazari - 02:00
U09-2
(Mattor)
M2-5
Gotowy
Douglas Klint
Upplands Väsby Judoklubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Gabriel Lopez Solna Judoklubb
U09-4
(Mattor)
M1-16
Gotowy
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:04
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb
U09-3
(Mattor)
M1-19
Gotowy
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:14
Oscar Niklasson Ekerö Judoklubb
U09-2
(Mattor)
M2-6
Gotowy
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Elis Fink Möllerström Ekerö Judoklubb
U09-3
(Mattor)
M1-20
Gotowy
Liv Malmsten
Vallentuna Judo
Viggo Vesterlund Upplands Väsby Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
U09-8
(Mattor)
M2-11
Gotowy
Mateo Lopez
Solna Judoklubb
Daniel Johansson Solna Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
U09-4
(Mattor)
M1-17
Gotowy
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
U09-6
(Mattor)
M2-14
Gotowy
William Eklind
Ekerö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:14
Eric Gunnarsson Knivsta Judoklubb
U09-4
(Mattor)
M1-18
Gotowy
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:10
Linnea Johansson Vallentuna Judo