Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U09-1
(Mattor)
M1-1
Acabado
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Elton Levander Solna Judoklubb
U09-1
(Mattor)
M1-2
Acabado
Daniela Nehme
Upplands Väsby Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 01:30
U09-7
(Mattor)
M1-7
Acabado
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Jack Hedayaty Upplands Väsby Judoklubb Won by Decision - 02:00
U09-2
(Mattor)
M2-1
Acabado
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Leonardo Lexmon Täby Judo Won by Wazari
U09-2
(Mattor)
M2-2
Acabado
Elis Fink Möllerström
Ekerö Judoklubb
Douglas Klint Upplands Väsby Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U09-7
(Mattor)
M1-8
Acabado
Miranda Rudler
Vallentuna Judo
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:30
U09-4
(Mattor)
M1-13
Acabado
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:18
U09-1
(Mattor)
M1-3
Acabado
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:38
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb
U09-8
(Mattor)
M2-9
Acabado
Alexander Nilsson
Ekerö Judoklubb
Mateo Lopez Solna Judoklubb Won by Decision - 02:00
U09-1
(Mattor)
M1-4
Acabado
Elton Levander
Solna Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:24
U09-7
(Mattor)
M1-9
Acabado
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Miranda Rudler Vallentuna Judo
U09-6
(Mattor)
M2-12
Acabado
William Eklind
Ekerö Judoklubb
Elin Hult Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:24
U09-7
(Mattor)
M1-10
Acabado
Jack Hedayaty
Upplands Väsby Judoklubb
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:15
U09-4
(Mattor)
M1-14
Acabado
Linnea Johansson
Vallentuna Judo
Won by Wazari - 02:00
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb
U09-2
(Mattor)
M2-3
Acabado
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Won by Decision - 02:00
Gabriel Lopez Solna Judoklubb
U09-1
(Mattor)
M1-5
Acabado
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:49
U09-2
(Mattor)
M2-4
Acabado
Leonardo Lexmon
Täby Judo
Elis Fink Möllerström Ekerö Judoklubb Won by Decision - 02:00
U09-1
(Mattor)
M1-6
Acabado
Elton Levander
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:56
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb
U09-8
(Mattor)
M2-10
Acabado
Alexander Nilsson
Ekerö Judoklubb
Daniel Johansson Solna Judoklubb Won by Ippon - 01:24
U09-7
(Mattor)
M1-11
Acabado
Alvar Wigren
Solna Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb
U09-6
(Mattor)
M2-13
Acabado
Eric Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Adrian Unger Vallentuna Judo
U09-7
(Mattor)
M1-12
Acabado
Jack Hedayaty
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 00:42
Miranda Rudler Vallentuna Judo
U09-4
(Mattor)
M1-15
Acabado
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Linnea Johansson Vallentuna Judo Won by Wazari - 02:00
U09-2
(Mattor)
M2-5
Acabado
Douglas Klint
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Decision - 02:00
Gabriel Lopez Solna Judoklubb
U09-4
(Mattor)
M1-16
Acabado
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:04
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb
U09-3
(Mattor)
M1-19
Acabado
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:14
Oscar Niklasson Ekerö Judoklubb
U09-2
(Mattor)
M2-6
Acabado
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Won by Decision - 02:00
Elis Fink Möllerström Ekerö Judoklubb
U09-3
(Mattor)
M1-20
Acabado
Liv Malmsten
Vallentuna Judo
Viggo Vesterlund Upplands Väsby Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U09-8
(Mattor)
M2-11
Acabado
Mateo Lopez
Solna Judoklubb
Daniel Johansson Solna Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U09-4
(Mattor)
M1-17
Acabado
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Elisabeth Granath-Meszaros Upplands Väsby Judoklubb Won by Decision - 02:00
U09-6
(Mattor)
M2-14
Acabado
William Eklind
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:14
Eric Gunnarsson Knivsta Judoklubb
U09-4
(Mattor)
M1-18
Acabado
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:10
Linnea Johansson Vallentuna Judo