Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls U13-4
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-1
Gotowy
Augusta Jensen
Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub
Astrid Andersen Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 00:33
PU15 / PU15 / -50 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T1-1
Gotowy
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 01:10
August Künzel PSV Erfurt
PU15 / PU15 / -60 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-1
Gotowy
Elias Kupiainen
Borås JK
Wygrana przez Ippon - 01:07
Benjamin Lodhi Frövi Judo
Girls U13-4
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-2
Gotowy
Julia Semklo
Halsnæs judo
Wygrana przez Ippon - 01:11
Kristina Filistovich Olofströms Judoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-3
Gotowy
Felix Efverman
Kristianstad Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:07
Matthes Otto Budo Club Vorpommern
Boys U13-2
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-7
Gotowy
Frej Håkonsson
Halsnæs judo
Wygrana przez Ippon - 00:37
William Pauskic Halsnæs judo
PU15 / PU15 / -60 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-4
Gotowy
Theo Fröjdlund
Borås JK
Wygrana przez Ippon - 00:13
Fionn Nilsson Ljungbyheds Judo och Kampsport
PU15 / PU15 / -50 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T1-2
Gotowy
Isaak Avgenakis
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 02:13
Isak Åside Amager Judo Skole
PU15 / PU15 / -60 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-5
Gotowy
Samuel Omø
Hillerød Judo
Wygrana przez Ippon - 00:25
Benjamin Svensson Knislinge Budoklubb
PU15 / PU15 / -50 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T1-3
Gotowy
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
Oscar Joe Brøns-Poulsen Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 00:59
PU15 / PU15 / -50 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T1-7
Gotowy
Melvin Dohlmann
Staffanstorps JK
Milo Forssell IK Södra Wygrana przez Ippon - 00:20
FU15 / FU15 / -44 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-14
Gotowy
Frida Hansen
Judoklubben Mitani
Alma Wiik Landvetter Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:56
Boys U13-2
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-8
Gotowy
Hlib Pisotskyi
Valby judo klub
Tobin Kantor Sjöberg IK Södra Wygrane przez Wazari - 03:00
PU15 / PU15 / -60 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-2
Gotowy
Elias Kupiainen
Borås JK
Wygrana przez Ippon - 00:14
Timmo Haans Söderskogs IF
FU15 / FU15 / -57 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-17
Gotowy
Ebba Wallin
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:43
Evielle Nsundi IK Södra
FU15 / FU15 / -44 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-15
Gotowy
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Selma Wahlström IK Södra Wygrana przez Ippon - 00:37
Boys U13-4
(Staffanstorps judogames 2023)
T4-1
Gotowy
Douglas Östlind
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 07:33
Liam Spruit Amager Judo Skole
PU15 / PU15 / -55 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T1-16
Gotowy
Jonathan Stanja
PSV Erfurt
Wygrane przez Wazari - 03:00
Anton Maksinen Borås JK
Girls U13-2
(Staffanstorps judogames 2023)
T4-4
Gotowy
Skyla Hertwig
PSV Erfurt
Wygrana przez Ippon - 00:08
Jolin Berggren Trollhättans JK
FU15 / FU15 / -57 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-18
Gotowy
Varvara Antonova
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:27
Maia Ofir Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -50 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T1-4
Gotowy
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:34
Mikael Buch Västbo Judoklubb
Girls U13-4
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-3
Gotowy
Astrid Andersen
Amager Judo Skole
Wygrana przez Ippon - 00:35
Julia Semklo Halsnæs judo
Girls U13-4
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-4
Gotowy
Augusta Jensen
Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 00:14
Kristina Filistovich Olofströms Judoklubb
PU15 / PU15 / -50 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T1-5
Gotowy
Isaak Avgenakis
Staffanstorps JK
Karim Hajiyev Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 02:44
PU15 / PU15 / -42 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-24
Gotowy
Torbjörn Brudvik
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 03:25
Theo Bauer SKV Müritz
Girls U13-2
(Staffanstorps judogames 2023)
Gotowy
Nicole Lundin
IK Västra Mölndal
Frida Bygballe Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub Wygrana walkowerem
PU15 / PU15 / -60 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-6
Gotowy
Benjamin Lodhi
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:43
Matthes Otto Budo Club Vorpommern
Boys U13-2
(Staffanstorps judogames 2023)
T3-9
Gotowy
William Pauskic
Halsnæs judo
Ibragim Akhmadov Valby judo klub Wygrana przez Ippon - 02:26
PU15 / PU15 / -50 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T1-6
Gotowy
Oscar Joe Brøns-Poulsen
Amager Judo Skole
Wygrana przez Ippon - 00:53
Peter Buch Västbo Judoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-8
Gotowy
Theo Fröjdlund
Borås JK
Samuel Omø Hillerød Judo Wygrana przez Ippon - 00:51
Boys U13-4
(Staffanstorps judogames 2023)
T4-7
Gotowy
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrane przez Wazari - 03:00
David Merbach PSV Erfurt
PU15 / PU15 / -60 kg
(Staffanstorps judogames 2023)
T2-10
Gotowy
Benjamin Svensson
Knislinge Budoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:50
Fionn Nilsson Ljungbyheds Judo och Kampsport