Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:111
Gotowy
Gabriel Krippendorf
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Oskar Frei RSV EINTRACHT 1949 E.V. Wygrana przez Ippon - 00:30
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:111
Gotowy
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Tindra Cabouri Kristianstad Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:45
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:112
Gotowy
Rikke Folkvord
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Maya Ribeiro Novais Stockholmspolisens IF Judo Wygrana przez Ippon - 01:14
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:107
Gotowy
Caesar Rohaly
Judoklubben National
Wygrane przez Wazari - 04:00
Roope Isoranta Lahti Judo Club
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:105
Gotowy
Maia Thomson
Sportif Judo
Wygrana przez Ippon - 01:52
Alice Elkjaer Göteborgs Judoklubb
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:112
Gotowy
Elise Bjørås
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:11
Alva Larsson Trollhättans JK
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:113
Gotowy
Ebba Peterson
Frövi Judo
Theresa Sohst Budo Club Vorpommern Wygrana przez Ippon - 01:26
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:113
Gotowy
Buster Andersen
Svendborg Judo Klub
Wygrana przez Ippon - 01:40
Rasmus Strömstedt Judoklubben National
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:110
Gotowy
Vincent Lodhi
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:29
Simon Andersen Kodokan Odense
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:106
Gotowy
Stefanie Biedron
Judo Club Sundsvall
Lilly Richter Kaizen Berlin e.V Wygrana przez Ippon - 00:58
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:111
Gotowy
Simen Brunvatne
Budosør Judo Club
Wygrana przez Ippon - 01:06
Vincent Sverne Näsets Budoklubb
Senior / Men / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:114
Gotowy
Isac Ripsäter
Växjö Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 04:00
Amgad Abu-Ramadan Helsingborgs Judoklubb
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:114
Gotowy
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Karoline Hansen Vejle Judo Klub Wygrana przez Ippon - 01:15
Senior / Men / -60 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:107
Gotowy
Gabriel Gevryie
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:43
Elliot Karlsson Landvetter Judoklubb
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:112
Gotowy
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Wygrana przez Ippon - 00:16
Albin Pettersson Näsets Budoklubb
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:113
Gotowy
Martin Segerberg
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Ninus Kiel RSV EINTRACHT 1949 E.V. Wygrana przez Ippon - 00:31
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:115
Gotowy
Saga Lagerman
Frövi Judo
Emelie Granudd Landvetter Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:45
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:108
Gotowy
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Ella Andersson Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 02:49
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:108
Gotowy
Malthe Sixtus
Aarhus Judo Club
Miljohn Maxlin Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:16
Senior / Men / -100 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:109
Gotowy
Svend Asbjørn Gall
Judo Danmark
Adrian Kwiatkowski Judoklubben Jigo-Tai Wygrana przez Ippon - 03:12
Senior / Women / -78 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:116
Gotowy
Sandra Herzum
Kaizen Berlin e.V
Wygrana przez Ippon - 02:34
Emma Ensberg Göteborgs Judoklubb
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:114
Gotowy
Max Engler
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Rashid Alhassan Ghana Prisons Judo Club Wygrana przez Ippon - 02:26
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:115
Gotowy
Julia Beissenhirtz
Kaizen Berlin e.V
Wygrane przez Wazari - 05:49
Mira Kördel Trollhättans JK
Senior / Men / -60 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:109
Gotowy
Albin Forselius
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 01:58
Ludvig Nilsen Ippon Judo & BJJ
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:110
Gotowy
Kacper Lempicki
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:36
Wille Dahlgren Stenungsunds JK
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:115
Gotowy
Axel Westberg
Saltsjö JK
Sebastian Lindquist Brønshøj Judo Club Wygrana przez Ippon - 01:59
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:110
Gotowy
Riina Myllylä
Team Chikara
Wygrane przez Wazari - 04:00
Vilda Backlund IK Västra Mölndal
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:117
Gotowy
Kenneth Harris
YSGOL JUDO
Wygrana przez Ippon - 01:15
Max Martens PSV 90 Neubrandenburg
Senior / Men / -100 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:111
Gotowy
Kevin Nestor
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:09
Bartek Bartecki Towarzystwo Sportowe GWARDIA Olsztyn
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:116
Gotowy
Kuno Wolff
Kaizen Berlin e.V
Wygrana przez Ippon - 00:28
Moritz Last Budo Club Vorpommern
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:112
Gotowy
Anton Frei
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Wygrana przez Ippon - 01:00
Morgan Mufasa Errboe PI Judo Copenhagen
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:118
Gotowy
Ronja Johansson
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 02:11
Rikke Folkvord NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb