Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:111
Završeno
Gabriel Krippendorf
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Oskar Frei RSV EINTRACHT 1949 E.V. Pobedio po Ippon - 00:30
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:111
Završeno
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Tindra Cabouri Kristianstad Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:45
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:112
Završeno
Rikke Folkvord
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Maya Ribeiro Novais Stockholmspolisens IF Judo Pobedio po Ippon - 01:14
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:107
Završeno
Caesar Rohaly
Judoklubben National
Pobedio po Wazari - 04:00
Roope Isoranta Lahti Judo Club
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:105
Završeno
Maia Thomson
Sportif Judo
Pobedio po Ippon - 01:52
Alice Elkjaer Göteborgs Judoklubb
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:112
Završeno
Elise Bjørås
Levanger Judo & BJJ
Pobedio po Ippon - 00:11
Alva Larsson Trollhättans JK
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:113
Završeno
Ebba Peterson
Frövi Judo
Theresa Sohst Budo Club Vorpommern Pobedio po Ippon - 01:26
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:113
Završeno
Buster Andersen
Svendborg Judo Klub
Pobedio po Ippon - 01:40
Rasmus Strömstedt Judoklubben National
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:110
Završeno
Vincent Lodhi
Frövi Judo
Pobedio po Ippon - 00:29
Simon Andersen Kodokan Odense
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:106
Završeno
Stefanie Biedron
Judo Club Sundsvall
Lilly Richter Kaizen Berlin e.V Pobedio po Ippon - 00:58
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:111
Završeno
Simen Brunvatne
Budosør Judo Club
Pobedio po Ippon - 01:06
Vincent Sverne Näsets Budoklubb
Senior / Men / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:114
Završeno
Isac Ripsäter
Växjö Judoklubb
Pobedio po Wazari - 04:00
Amgad Abu-Ramadan Helsingborgs Judoklubb
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:114
Završeno
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Karoline Hansen Vejle Judo Klub Pobedio po Ippon - 01:15
Senior / Men / -60 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:107
Završeno
Gabriel Gevryie
Stockholms Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:43
Elliot Karlsson Landvetter Judoklubb
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:112
Završeno
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Pobedio po Ippon - 00:16
Albin Pettersson Näsets Budoklubb
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:113
Završeno
Martin Segerberg
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Ninus Kiel RSV EINTRACHT 1949 E.V. Pobedio po Ippon - 00:31
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:115
Završeno
Saga Lagerman
Frövi Judo
Emelie Granudd Landvetter Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:45
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:108
Završeno
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Ella Andersson Frövi Judo Pobedio po Ippon - 02:49
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:108
Završeno
Malthe Sixtus
Aarhus Judo Club
Miljohn Maxlin Stockholms Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:16
Senior / Men / -100 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:109
Završeno
Svend Asbjørn Gall
Judo Danmark
Adrian Kwiatkowski Judoklubben Jigo-Tai Pobedio po Ippon - 03:12
Senior / Women / -78 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:116
Završeno
Sandra Herzum
Kaizen Berlin e.V
Pobedio po Ippon - 02:34
Emma Ensberg Göteborgs Judoklubb
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:114
Završeno
Max Engler
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Rashid Alhassan Ghana Prisons Judo Club Pobedio po Ippon - 02:26
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:115
Završeno
Julia Beissenhirtz
Kaizen Berlin e.V
Pobedio po Wazari - 05:49
Mira Kördel Trollhättans JK
Senior / Men / -60 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:109
Završeno
Albin Forselius
Frövi Judo
Pobedio po Ippon - 01:58
Ludvig Nilsen Ippon Judo & BJJ
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:110
Završeno
Kacper Lempicki
Frövi Judo
Pobedio po Ippon - 00:36
Wille Dahlgren Stenungsunds JK
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:115
Završeno
Axel Westberg
Saltsjö JK
Sebastian Lindquist Brønshøj Judo Club Pobedio po Ippon - 01:59
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:110
Završeno
Riina Myllylä
Team Chikara
Pobedio po Wazari - 04:00
Vilda Backlund IK Västra Mölndal
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:117
Završeno
Kenneth Harris
YSGOL JUDO
Pobedio po Ippon - 01:15
Max Martens PSV 90 Neubrandenburg
Senior / Men / -100 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:111
Završeno
Kevin Nestor
Norrköpings Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:09
Bartek Bartecki Towarzystwo Sportowe GWARDIA Olsztyn
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:116
Završeno
Kuno Wolff
Kaizen Berlin e.V
Pobedio po Ippon - 00:28
Moritz Last Budo Club Vorpommern
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:112
Završeno
Anton Frei
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Pobedio po Ippon - 01:00
Morgan Mufasa Errboe PI Judo Copenhagen
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:118
Završeno
Ronja Johansson
IK Västra Mölndal
Pobedio po Ippon - 02:11
Rikke Folkvord NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb