Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:100
Gotowy
Yoan Tutunarov
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 01:29
Miljohn Maxlin Stockholms Judoklubb
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:105
Gotowy
Kenneth Harris
YSGOL JUDO
Zwycięstwo przez Hansokumake - 06:20
Viktor Fazlagic Kristiansson Göteborgs Judoklubb
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:101
Gotowy
Fabien Pöhnitzsch
Kaizen Berlin e.V
Wygrana przez Ippon - 01:09
Victor Lund
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:101
Gotowy
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Wygrana przez Ippon - 00:40
Qudsia Khalili NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:101
Gotowy
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Wygrane przez Wazari - 04:00
Emilia Kantola Koyama
Senior / Men / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:102
Gotowy
Samuil “El Cucuy” Tutunarov
Ippon Judo & BJJ
Wygrane przez Wazari - 01:36
Amgad Abu-Ramadan Helsingborgs Judoklubb
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:102
Gotowy
Aleksandr Iakimchuk
Alingsås Judoklubb
Zwycięstwo przez Hansokumake - 05:27
Данило Tymofeiev Kristianstad Judoklubb
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:103
Gotowy
Leila Avdic
Frövi Judo
Elise Bjørås Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 01:01
Senior / Men / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:104
Gotowy
Hector Conrad
Judo Danmark
Oliver Due Nørskov Team Nørskov Wygrana przez Ippon - 03:28
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:102
Gotowy
Ella Andersson
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 08:14
Jana Gerling TSV Rudow Berlin
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:106
Gotowy
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:23
Alva Englund RIG
Senior / Men / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:105
Gotowy
Lalli Pohja
Koyama
Marcus Romnæs Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 01:56
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:103
Gotowy
Richard Buth
Budo Club Vorpommern
Kacper Lempicki Frövi Judo Wygrane przez Wazari - 04:00
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:107
Gotowy
Jonty Bassil
Wojtek Bogdanski Lugi Judo Wygrana przez Ippon - 01:40
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:105
Gotowy
Martin Segerberg
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 00:45
Adam Wandengard Lugi Judo
Senior / Men / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:106
Gotowy
Sergio Mansilla
Ippon Judo & BJJ
Isac Ripsäter Växjö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:28
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:106
Gotowy
Hugo Gustafsson
Landvetter Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:40
Sebastian Lindquist Brønshøj Judo Club
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:107
Gotowy
Ebba Peterson
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 02:49
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:108
Gotowy
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
Erik Björn Göteborgs Judoklubb Wygrane przez Wazari - 04:43
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:107
Gotowy
Kristofer Pertelson
Team Chikara
Wygrana przez Ippon - 03:51
Arbi Artsuev Asker judoklubb
Senior / Men / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:108
Gotowy
Daniel Filistovich
Olofströms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 02:18
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:104
Gotowy
Miro Hassaf
Sande Sportsklubb Judo
Wille Dahlgren Stenungsunds JK Wygrana przez Ippon - 01:07
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:103
Gotowy
Fatima Gutierrez
Budo Club Vorpommern
Josefine Hansen Vejle Judo Klub Wygrana przez Ippon - 01:49
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:105
Gotowy
Anton Frei
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Wygrana przez Ippon - 03:20
Vincent Lundberg Stockholms Judoklubb
Senior / Women / -57 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:109
Gotowy
Cassandra Ebel
Vejle Judo Klub
Julia Beissenhirtz Kaizen Berlin e.V Wygrana przez Ippon - 03:46
Senior / Women / -63 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T2:104
Gotowy
Laura Kuhlmay
RSV EINTRACHT 1949 E.V.
Wygrana przez Ippon - 02:31
Emma Johannessen Nidaros judoklubb
Senior / Women / -70 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:109
Gotowy
Elina Hermansson
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:46
Tiril Emilie Meier Namsos Judo Club
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:108
Gotowy
Elias Wassholm
Helsingborgs Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:58
Dominik Kroll Budo Club Vorpommern
Senior / Men / -90 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T3:110
Gotowy
Jakob Lohikangas
Knivsta Judoklubb
Sam Frid Göransson Göteborgs Judoklubb Wygrana przez Ippon - 03:04
Senior / Men / -81 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T5:109
Gotowy
Abdullah Musa
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 03:51
Davood Bagheri Kahkashi Näsets Budoklubb
Senior / Men / -73 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T1:106
Gotowy
Morgan Mufasa Errboe
PI Judo Copenhagen
Wygrana przez Ippon - 01:47
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Senior / Men / -66 kg
(Budo Nord Cup 2024)
T4:110
Gotowy
Khasain Khangeriev
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 01:07
Hampus Arverus Judoklubben Budo