Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T21
Gotowy
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Joel Carlsson Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 02:49
PU13 - 1
(Skurup Sparbank Arena)
T11
Gotowy
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
Georgije Perisic Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 03:00
PU13 - 1
(Skurup Sparbank Arena)
T12
Gotowy
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:18
Tristan Runge Halsnæs judo
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T22
Gotowy
Labinot Hoxhaj
Staffanstorps JK
Theo Kristoffersson Wygrana przez Ippon
Flickor U15 / Flickor U15 / -52 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T17
Gotowy
Melody Orfanidou
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:12
Agnes Cederström Lugi Judo
PU13 - 3
(Skurup Sparbank Arena)
T19
Gotowy
Ian Åkerman
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:12
Alexander Lindbjerg Judoklubben Mitani
PU13 - 2
(Skurup Sparbank Arena)
T27
Gotowy
Erjon Abazaj
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:36
Linus Klingberg Staffanstorps JK
PU13 - 2
(Skurup Sparbank Arena)
T28
Gotowy
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Wilson Terra Takedown JC Wygrana przez Ippon - 00:33
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T213
Gotowy
Daniel Andrasevic
Halsnæs judo
Mateo Jönsson Valdes Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 01:27
Flickor U15 / Flickor U15 / -48 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T112
Gotowy
Olivia Palmqvist
Wemmenhögs Budoförening
Matilda Steer Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 01:17
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T214
Gotowy
Albert Lindum Andersen
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 02:00
Lucas Stark Staffanstorps JK
PU13 - 4
(Skurup Sparbank Arena)
T114
Gotowy
Silas Pauskic
Halsnæs judo
Wygrana przez Ippon - 00:14
Gabriel Lindmark Wemmenhögs Budoförening
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T23
Gotowy
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon
Labinot Hoxhaj Staffanstorps JK
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T24
Gotowy
Joel Carlsson
Staffanstorps JK
Theo Kristoffersson Wygrana przez Ippon - 01:17
PU13 - 1
(Skurup Sparbank Arena)
T13
Gotowy
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
Adam Kostoev Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 01:10
PU13 - 1
(Skurup Sparbank Arena)
T14
Gotowy
Georgije Perisic
Staffanstorps JK
Tristan Runge Halsnæs judo Wygrana przez Ippon - 00:32
PU13 - 2
(Skurup Sparbank Arena)
T29
Gotowy
Erjon Abazaj
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 01:03
Erik Mårtensson Staffanstorps JK
Flickor U15 / Flickor U15 / -52 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T18
Gotowy
Melody Orfanidou
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:41
Agnes Cederström Lugi Judo
PU13 - 2
(Skurup Sparbank Arena)
T210
Gotowy
Linus Klingberg
Staffanstorps JK
Wilson Terra Takedown JC Wygrana przez Ippon - 00:18
PU13 - 3
(Skurup Sparbank Arena)
T110
Gotowy
Ian Åkerman
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:20
Unknown User Lugi Judo
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T215
Gotowy
Daniel Andrasevic
Halsnæs judo
Albert Lindum Andersen Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Wygrana przez Ippon - 01:10
Flickor U15 / Flickor U15 / -48 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T113
Gotowy
Olivia Palmqvist
Wemmenhögs Budoförening
Matilda Steer Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:49
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T216
Gotowy
Mateo Jönsson Valdes
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:17
Lucas Stark Staffanstorps JK
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T25
Gotowy
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 03:30
Theo Kristoffersson
PU13 - 4
(Skurup Sparbank Arena)
T115
Gotowy
Silas Pauskic
Halsnæs judo
Wygrana przez Ippon - 00:08
Gabriel Lindmark Wemmenhögs Budoförening
PU13 - 1
(Skurup Sparbank Arena)
T15
Gotowy
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
Tristan Runge Halsnæs judo Wygrana przez Ippon - 01:07
PU13 - 1
(Skurup Sparbank Arena)
T16
Gotowy
Georgije Perisic
Staffanstorps JK
Adam Kostoev Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:05
PU13 - 3
(Skurup Sparbank Arena)
T111
Gotowy
Alexander Lindbjerg
Judoklubben Mitani
Wygrana przez Ippon - 00:19
Unknown User Lugi Judo
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T26
Gotowy
Joel Carlsson
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon
Labinot Hoxhaj Staffanstorps JK
PU13 - 2
(Skurup Sparbank Arena)
T211
Gotowy
Erjon Abazaj
Staffanstorps JK
Wilson Terra Takedown JC Wygrana przez Ippon - 00:35
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -50 kg
(Skurup Sparbank Arena)
T116
Gotowy
Måns Olsson
Wygrana przez Ippon - 02:23
Marlon Dohlmann Staffanstorps JK
PU13 - 2
(Skurup Sparbank Arena)
T212
Gotowy
Linus Klingberg
Staffanstorps JK
Erik Mårtensson Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 02:25