Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-20
Gotowy
Mikael Lindgren
Saltsjö JK
Wygrana przez Ippon - 00:41
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb
FU13 GRP02
(Dag 1)
1-25
Gotowy
Emma Ilyushyna
IK Södra
Saya Micheelsen Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 01:42
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-24
Gotowy
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:14
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-25
Gotowy
Erik Grothe
IK Södra
Wygrane przez Wazari
Grygoriy Tretyak IK Södra
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-26
Gotowy
Mathilda Krabholm
Amager Judo Skole
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Hanna Mattsson IK Södra
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-27
Gotowy
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 01:33
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-28
Gotowy
Felix Widing
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 01:30
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-29
Gotowy
Milian Hjälle
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 01:55
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-30
Gotowy
Sofia Olsson
IK Södra
Ellen Oddershede Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 02:39
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-30
Gotowy
Alexander Bouiche
IK Södra
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:52
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-33
Gotowy
Selma Wahlström
IK Södra
Wygrane przez Wazari
Linnéa Borin Oxelösunds Judoklubb
FU13 GRP02
(Dag 1)
1-31
Gotowy
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:42
Saya Micheelsen Amager Judo Skole
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-23
Gotowy
Alvin Vestin
IK Södra
Wygrane przez Wazari
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-32
Gotowy
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Wygrana walkowerem - 03:00
Hanna Mattsson IK Södra
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-33
Gotowy
Sara Kort
Amager Judo Skole
Wygrana przez Ippon - 02:14
Cornelia Badea Norrköpings Judoklubb
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-24
Gotowy
Eric Rosenqvist
IK Södra
Joel Larsen Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 02:12
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-34
Gotowy
Amias Hjälle
IK Södra
Henning Nord IK Södra Wygrana przez Ippon - 01:29
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-26
Gotowy
Oscar Evans
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:40
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-36
Gotowy
Leon Levborg
Solna Judoklubb
Nils Pedersen Solna Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:41
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-35
Gotowy
Milo Forssell
IK Södra
Wygrane przez Wazari
Isak Widing IK Södra
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-21
Gotowy
Iliya Frank
Upplands Väsby Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Wygrana przez Ippon - 00:15
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-8
Gotowy
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:57
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-34
Gotowy
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Jakob Svensson Norrköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:04
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-26
Gotowy
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:31
Erik Grothe IK Södra
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-27
Gotowy
Måns Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:41
Grygoriy Tretyak IK Södra
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-35
Gotowy
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:50
Hugo Moltke-Leth Amager Judo Skole
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-31
Gotowy
Sofia Olsson
IK Södra
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:37
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-9
Gotowy
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:03
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-36
Gotowy
Sara Kort
Amager Judo Skole
Wygrana przez Ippon
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-22
Gotowy
Asadullah Sultanov
TVKF
Wygrana przez Ippon - 01:30
Mikael Lindgren Saltsjö JK
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-27
Gotowy
Zion Johansson
IK Södra
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:51
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-34
Gotowy
Selma Wahlström
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 02:06
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb