Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-20
Окончено
Mikael Lindgren
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:41
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb
FU13 GRP02
(Dag 1)
1-25
Окончено
Emma Ilyushyna
IK Södra
Saya Micheelsen Amager Judo Skole Won by Ippon - 01:42
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-24
Окончено
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:14
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-25
Окончено
Erik Grothe
IK Södra
Won by Wazari
Grygoriy Tretyak IK Södra
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-26
Окончено
Mathilda Krabholm
Amager Judo Skole
Won by Decision - 03:00
Hanna Mattsson IK Södra
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-27
Окончено
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Won by Ippon - 01:33
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-28
Окончено
Felix Widing
IK Södra
Won by Ippon - 01:30
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-29
Окончено
Milian Hjälle
IK Södra
Won by Ippon - 01:55
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-30
Окончено
Sofia Olsson
IK Södra
Ellen Oddershede Amager Judo Skole Won by Ippon - 02:39
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-30
Окончено
Alexander Bouiche
IK Södra
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:52
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-33
Окончено
Selma Wahlström
IK Södra
Won by Wazari
Linnéa Borin Oxelösunds Judoklubb
FU13 GRP02
(Dag 1)
1-31
Окончено
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:42
Saya Micheelsen Amager Judo Skole
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-23
Окончено
Alvin Vestin
IK Södra
Won by Wazari
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-32
Окончено
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Won by Walkover - 03:00
Hanna Mattsson IK Södra
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-33
Окончено
Sara Kort
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 02:14
Cornelia Badea Norrköpings Judoklubb
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-24
Окончено
Eric Rosenqvist
IK Södra
Joel Larsen Amager Judo Skole Won by Ippon - 02:12
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-34
Окончено
Amias Hjälle
IK Södra
Henning Nord IK Södra Won by Ippon - 01:29
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-26
Окончено
Oscar Evans
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:40
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-36
Окончено
Leon Levborg
Solna Judoklubb
Nils Pedersen Solna Judoklubb Won by Ippon - 02:41
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-35
Окончено
Milo Forssell
IK Södra
Won by Wazari
Isak Widing IK Södra
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-21
Окончено
Iliya Frank
Upplands Väsby Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Won by Ippon - 00:15
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-8
Окончено
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:57
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-34
Окончено
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Jakob Svensson Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:04
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-26
Окончено
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:31
Erik Grothe IK Södra
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-27
Окончено
Måns Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:41
Grygoriy Tretyak IK Södra
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-35
Окончено
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:50
Hugo Moltke-Leth Amager Judo Skole
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-31
Окончено
Sofia Olsson
IK Södra
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 02:37
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-9
Окончено
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:03
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-36
Окончено
Sara Kort
Amager Judo Skole
Won by Ippon
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-22
Окончено
Asadullah Sultanov
TVKF
Won by Ippon - 01:30
Mikael Lindgren Saltsjö JK
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-27
Окончено
Zion Johansson
IK Södra
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:51
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-34
Окончено
Selma Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 02:06
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb