Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-20
Završeno
Mikael Lindgren
Saltsjö JK
Pobedio po Ippon - 00:41
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb
FU13 GRP02
(Dag 1)
1-25
Završeno
Emma Ilyushyna
IK Södra
Saya Micheelsen Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 01:42
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-24
Završeno
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:14
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-25
Završeno
Erik Grothe
IK Södra
Pobedio po Wazari
Grygoriy Tretyak IK Södra
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-26
Završeno
Mathilda Krabholm
Amager Judo Skole
Pobedio Odlukom - 03:00
Hanna Mattsson IK Södra
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-27
Završeno
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Pobedio po Ippon - 01:33
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-28
Završeno
Felix Widing
IK Södra
Pobedio po Ippon - 01:30
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-29
Završeno
Milian Hjälle
IK Södra
Pobedio po Ippon - 01:55
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-30
Završeno
Sofia Olsson
IK Södra
Ellen Oddershede Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 02:39
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-30
Završeno
Alexander Bouiche
IK Södra
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:52
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-33
Završeno
Selma Wahlström
IK Södra
Pobedio po Wazari
Linnéa Borin Oxelösunds Judoklubb
FU13 GRP02
(Dag 1)
1-31
Završeno
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:42
Saya Micheelsen Amager Judo Skole
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-23
Završeno
Alvin Vestin
IK Södra
Pobedio po Wazari
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-32
Završeno
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Pobeda bez borbe - 03:00
Hanna Mattsson IK Södra
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-33
Završeno
Sara Kort
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 02:14
Cornelia Badea Norrköpings Judoklubb
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-24
Završeno
Eric Rosenqvist
IK Södra
Joel Larsen Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 02:12
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-34
Završeno
Amias Hjälle
IK Södra
Henning Nord IK Södra Pobedio po Ippon - 01:29
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-26
Završeno
Oscar Evans
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:40
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-36
Završeno
Leon Levborg
Solna Judoklubb
Nils Pedersen Solna Judoklubb Pobedio po Ippon - 02:41
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-35
Završeno
Milo Forssell
IK Södra
Pobedio po Wazari
Isak Widing IK Södra
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-21
Završeno
Iliya Frank
Upplands Väsby Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Pobedio po Ippon - 00:15
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-8
Završeno
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:57
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-34
Završeno
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Jakob Svensson Norrköpings Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:04
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-26
Završeno
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:31
Erik Grothe IK Södra
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-27
Završeno
Måns Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:41
Grygoriy Tretyak IK Södra
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-35
Završeno
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:50
Hugo Moltke-Leth Amager Judo Skole
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-31
Završeno
Sofia Olsson
IK Södra
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 02:37
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-9
Završeno
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:03
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-36
Završeno
Sara Kort
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-22
Završeno
Asadullah Sultanov
TVKF
Pobedio po Ippon - 01:30
Mikael Lindgren Saltsjö JK
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-27
Završeno
Zion Johansson
IK Södra
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:51
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-34
Završeno
Selma Wahlström
IK Södra
Pobedio po Ippon - 02:06
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb