Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-15
(U9 & U11)
3-23
انتهى
Isac Holm
Uppsala Norra Judoklubb
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:29
U11-16
(U9 & U11)
4-25
انتهى
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:49
Mikael Lindgren Saltsjö JK
U11-14
(U9 & U11)
1-12
انتهى
Hjalmar Nekham
Tyresö Judoklubb
Siri Godén Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:00
U11-17
(U9 & U11)
1-15
انتهى
Emil Lindefjärd
IK Södra
Won by Ippon - 00:33
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb
U11-7
(U9 & U11)
4-14
انتهى
Tobin Kantor Sjöberg
IK Södra
Luka Vassena Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:30
U11-5
(U9 & U11)
2-12
انتهى
Noah Verdier
Felix Inholm Nacka Judoklubb Won by Ippon - 00:39
U11-15
(U9 & U11)
3-24
انتهى
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Berzan Nujen Nacka Judoklubb
U11-7
(U9 & U11)
انتهى
Siri Svanström
IK Södra
Won by Walkover
Elias Jendoubi Stockholmspolisens IF Judo
U11-6
(U9 & U11)
3-14
انتهى
Vilhelm Svensson
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 00:31
Samuel Orto Ekerö Judoklubb
U11-12
(U9 & U11)
4-17
انتهى
Tino Smith Reeves
Uppsala Norra Judoklubb
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:38
U11-5
(U9 & U11)
2-13
انتهى
Edvin Lannersund
Solna Judoklubb
Valter Djerv IK Södra Won by Decision - 01:00
U11-11
(U9 & U11)
4-20
انتهى
Grygoriy Tretyak
IK Södra
Won by Ippon - 02:00
Theo Neren Oxelösunds Judoklubb
U11-11
(U9 & U11)
4-21
انتهى
Melvin Ählström
Ekerö Judoklubb
Milton Malmgren Nacka Judoklubb Won by Ippon - 00:36
U11-6
(U9 & U11)
3-15
انتهى
Osman Pashayev
Stockholms Judoklubb
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Wazari - 01:00
U11-4
(U9 & U11)
2-17
انتهى
Frida Orrbo
Frövi Judo
Darian Shakrah Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:55
U11-16
(U9 & U11)
4-26
انتهى
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:21
Ruben Liljedahl Frövi Judo
U11-9
(U9 & U11)
3-18
انتهى
Felix Sisohore Nilsson
IK Södra
Won by Ippon - 00:24
Sixten Damgren Stockholmspolisens IF Judo
U9-5
(U9 & U11)
2-9
انتهى
Svante Danielsson
IK Södra
Jakob Pol Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 01:13
U11-16
(U9 & U11)
4-27
انتهى
Mikael Lindgren
Saltsjö JK
Erik Grothe IK Södra Won by Ippon - 01:06
U11-10
(U9 & U11)
3-21
انتهى
Vincent Trejos
Nacka Judoklubb
Meja Peterson Frövi Judo Won by Wazari - 02:00
U11-10
(U9 & U11)
انتهى
Milian Hjälle
IK Södra
Won by Walkover
Adrian Gälman Frövi Judo
U11-8
(U9 & U11)
2-20
انتهى
Alexander Nurmi
IK Södra
Won by Ippon - 01:32
Vigor Odenbrandt Tyresö Judoklubb
U11-11
(U9 & U11)
4-22
انتهى
Theo Neren
Oxelösunds Judoklubb
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:22
U11-15
(U9 & U11)
3-25
انتهى
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 01:13
U11-11
(U9 & U11)
4-23
انتهى
Grygoriy Tretyak
IK Södra
Milton Malmgren Nacka Judoklubb Won by Ippon - 01:11
U11-15
(U9 & U11)
3-26
انتهى
Berzan Nujen
Nacka Judoklubb
Won by Ippon - 01:08
Isac Holm Uppsala Norra Judoklubb
U11-16
(U9 & U11)
انتهى
Ruben Liljedahl
Frövi Judo
Won by Walkover
Mikael Lindgren Saltsjö JK
U11-16
(U9 & U11)
4-28
انتهى
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:53
Erik Grothe IK Södra
U11-10
(U9 & U11)
3-22
انتهى
Meja Peterson
Frövi Judo
Milian Hjälle IK Södra Won by Ippon - 00:21
U11-13
(U9 & U11)
2-25
انتهى
Zainab Ayadi
Oxelösunds Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Vilgot Frizell Stockholmspolisens IF Judo
U11-10
(U9 & U11)
انتهى
Vincent Trejos
Nacka Judoklubb
Won by Walkover
Adrian Gälman Frövi Judo
U11-13
(U9 & U11)
2-26
انتهى
Olle Eriksson
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:39
Melvin Andersson Uppsala Norra Judoklubb