Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-53
Acabado
Noa Laudams
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:56
Ali Hajiyev Frövi Judo
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-43
Acabado
Oliver Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 03:55
Henry Ghisler Stockholms Judoklubb
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-51
Acabado
Jakob Lohikangas
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Håkon Olsen Fredrikstad kampsportklubb judo
GU18 / GU18 / -52 kg
(Block 2)
T2-54
Acabado
Asal Traavik
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Won by Ippon - 01:48
MU21 / MU21 / -55 kg
(Block 2)
T1-52
Acabado
Samir Poblocki
Stockholms Judoklubb
Nikita Celadins JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 01:34
MU21 / MU21 / -60 kg
(Block 2)
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-44
Acabado
Ebba Strand
Lugi Judo
Won by Wazari - 04:00
Nicola Poblocka Stockholms Judoklubb
MU21 / MU21 / -73 kg
(Block 2)
T2-55
Acabado
William Sjöblom
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 03:07
Mark Kurchyn Oxelösunds Judoklubb
WU21 / WU21 / -52 kg
(Block 2)
T3-45
Acabado
Selma Brovold
Trondheim Judokwai
Won by Ippon - 01:29
Ebba Peterson Frövi Judo
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-54
Acabado
Aleksi Hukkanen
Team Chikara
Won by Ippon - 03:44
Kim Aspelin
GU18 / GU18 / -52 kg
(Block 2)
T2-56
Acabado
Benedicte Bernhus
Fredrikstad kampsportklubb judo
Won by Ippon - 01:05
Selma Brovold Trondheim Judokwai
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-46
Acabado
Kristoffer Langhelle Fjørtoft
Stavanger Judoklubb
Eriks Homka Judo club CHALLENGE Won by Ippon - 02:52
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-55
Acabado
Arbi Artsuev
Asker judoklubb
Luka Trifkovic Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:40
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-47
Acabado
Evan Price
Craig Ewers Academy
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:23
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-56
Acabado
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
Jakob Lohikangas Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:01
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-57
Acabado
Tits Kullo
Fudoshin
Won by Ippon - 01:15
Luka Zivanovic Södertälje Judoklubb
WU21 / WU21 / -70 kg
(Block 2)
T3-48
Acabado
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Weronika Monthan IK Södra Won by Ippon - 00:49
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-58
Acabado
Jonatan Gembäck
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:54
Tobias Axelsson IK Södra
MU21 / MU21 / -55 kg
(Block 2)
T1-57
Acabado
Samir Poblocki
Stockholms Judoklubb
Nikita Celadins JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 00:29
MU21 / MU21 / -60 kg
(Block 2)
T1-58
Acabado
To be decided
Oliver Due Nørskov Team Nørskov Won by Ippon - 00:34
GU18 / GU18 / -52 kg
(Block 2)
T2-59
Acabado
Asal Traavik
Sofia Cordova Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:18
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-49
Acabado
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Tora Hagemann Brataas Trondheim Judokwai Won by Ippon - 02:48
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-59
Acabado
Oscar Güleryüz
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 01:46
Håkon Olsen Fredrikstad kampsportklubb judo
MU21 / MU21 / -73 kg
(Block 2)
T2-60
Acabado
William Sjöblom
Uppsala judoklubb
Ville Mattsson Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:57
WU21 / WU21 / -52 kg
(Block 2)
T3-50
Acabado
Ebba Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 02:08
Benedicte Bernhus Fredrikstad kampsportklubb judo
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-51
Acabado
Eriks Homka
Judo club CHALLENGE
Won by Ippon - 00:38
Samir Poblocki Stockholms Judoklubb
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-60
Acabado
Kim Aspelin
Arbi Artsuev Asker judoklubb Won by Ippon - 02:01
BU18 / BU18 / -50 kg
t1
—
(Block 2)
T3-52
Acabado
Leo Pehrson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:51
Kristoffer Langhelle Fjørtoft Stavanger Judoklubb
MU21 / MU21 / -73 kg
(Block 2)
T2-61
Acabado
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
Fredrik Holm Solhaug Bodø Judo Club Won by Ippon - 02:53
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-62
Acabado
Magnus Stoltenberg
Amager Judo Skole
Fjodors Zalevskis JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 00:28
MU21 / MU21 / -81 kg
(Block 2)
T1-61
Acabado
Aleksi Hukkanen
Team Chikara
Luka Trifkovic Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 02:30
WU21 / WU21 / -70 kg
(Block 2)
T3-53
Acabado
Eva Johannessen
Nidaros judoklubb
Won by Ippon - 01:24
Rikke Folkvord NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb