Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-26
Acabado
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 02:21
Alice Sloth Hansen Brønshøj Judo Club
GU15 / GU15 / -57 kg
(Block 1)
T1-33
Acabado
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:16
Mira Kördel Trollhättans JK
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-37
Acabado
Max Theodor Hoven
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:39
BU13 Group 4
(Block 1)
T2-28
Acabado
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Won by Ippon - 01:34
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-25
Acabado
Nia Aguilar
Craig Ewers Academy
Won by Ippon - 01:07
Luka Vandekerckhove JC Samourai
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-38
Acabado
Jonas Trolledahl Clausen
Amager Judo Skole
Damien Hiltonsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 02:23
GU13 Group 2
(Block 1)
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-33
Acabado
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:26
Ellen Oddershede Amager Judo Skole
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-39
Acabado
Albin Wiik
Landvetter Judoklubb
Loke Bjerkemo Staffanstorps JK Won by Ippon - 02:02
GU13 Group 3
(Block 1)
GU15 / GU15 / -44 kg
(Block 1)
T3-27
Acabado
Nia Aguilar
Craig Ewers Academy
Won by Wazari - 03:24
Elsa Peterson Frövi Judo
GU13 Group 3
(Block 1)
T2-39
Acabado
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:25
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-40
Acabado
Alexander Utczyk
Judo-Club 71 Düsseldorf e.V.
Eriks Homka Judo club CHALLENGE Won by Wazari - 03:00
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-32
Acabado
Thorkil Thorbek
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 01:31
To be decided
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-47
Acabado
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Nikita Rudins JUDO CLUB SENSEI Won by Ippon - 01:02
BU15 / BU15 / -60 kg
(Block 1)
T3-33
Acabado
Alexander Österberg
Judo Arvika
Lukas Allevåg Trollhättans JK Won by Ippon - 00:06
GU13 Group 4
(Block 1)
T2-44
Acabado
Olivia Novosel Bardino
Amager Judo Skole
Won by Wazari - 03:00
Celine Traavik NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
GU13 Group 2
(Block 1)
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-36
Acabado
Timurs Isakovs
JUDO CLUB SENSEI
Arsenijs Spinu Fudoshin Won by Ippon - 01:37
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-41
Acabado
Leo Pehrson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:44
Damien Hiltonsson Staffanstorps JK
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-42
Acabado
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:19
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-34
Acabado
Ellen Oddershede
Amager Judo Skole
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Wazari - 03:00
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-43
Acabado
Jonas Trolledahl Clausen
Amager Judo Skole
Max Theodor Hoven NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 00:50
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-48
Acabado
Ali Hajiyev
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:35
Pjotrs Kamenskis JUDO CLUB SENSEI
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-35
Acabado
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Amanda Amiryosefi Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:46
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-36
Acabado
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 00:14
BU15 / BU15 / -38 kg
(Block 1)
T3-37
Acabado
Glen Ferrier
Clyde Judo
Adam Kostoev Staffanstorps JK Won by Wazari - 03:00
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-49
Acabado
Nikita Rudins
JUDO CLUB SENSEI
Won by Ippon - 02:09
Hugo Oiva
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-41
Acabado
Hector Banke
Amager Judo Skole
Azel Vallier Lugi Judo Won by Ippon - 01:30
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-44
Acabado
Aleksandras Bartkus
JUDO CLUB SENSEI
Hugo Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:29
GU13 Group 2
(Block 1)
T2-37
Acabado
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 02:39
BU15 / BU15 / -50 kg
(Block 1)
T1-46
Acabado
Eriks Homka
Judo club CHALLENGE
Won by Ippon - 03:18
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb