Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-14
Окончено
Rasmus Strömstedt
Judoklubben National
Emil Jabiyev Lugi Judo Won by Ippon - 00:48
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-33
Окончено
Gabriel Gevryie
Knivsta Judoklubb
Marlon Dohlmann Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:34
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T2-6
Окончено
Leo Pehrson
Won by Ippon - 01:08
Linus Norlin Saltsjö JK
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-20
Окончено
Hilda Öjelund
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:31
Jaana Martikainen Bålsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T1-5
Окончено
Sofia Cordova
Won by Ippon - 00:57
Klara Bekjiri Högback Knivsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -52 kg
(U18)
T2-9
Окончено
Tilde Wåhlin
Staffanstorps JK
Isabella Eriksson Ghazinour Frövi Judo Won by Ippon - 01:57
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T1-6
Окончено
Greta Palmquist
IK Södra
Laura Schneider Won by Ippon - 00:48
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-18
Окончено
Kacper Lempicki
Won by Ippon - 00:10
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-16
Окончено
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Ilya Miadynin Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:55
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-16
Окончено
Luka Trifkovic
Won by Ippon - 00:09
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-17
Окончено
Viktor Bååthe
Won by Ippon - 00:02
Simon Persson Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-18
Окончено
Linus Sjöberg
Lindome JK
Alex Bujukliev Won by Ippon - 01:46
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-16
Окончено
Ville Mattsson
Won by Ippon - 02:57
Ali Hajiyev Frövi Judo
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T2-10
Окончено
Linus Norlin
Saltsjö JK
Alexander Mårlöv Won by Ippon - 00:17
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-15
Окончено
Ludvig Sjövall
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:23
Hussein Artikov IK Södra
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-21
Окончено
Maria Nouman
IK Västra Mölndal
Sandra Mitrovic Won by Ippon - 00:18
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-19
Окончено
Axel Liljegren
Norrköpings Judoklubb
Vilhelm Heljasvaara Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 00:22
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-17
Окончено
Vidar Lovang
Linköping Judo
Adam Belkhir Borås JK Won by Ippon - 00:19
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-22
Окончено
Nicola Poblocka
Won by Ippon - 00:09
Leila Avdic Lidköpings BudoKlubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-20
Окончено
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Fabian Koch Frövi Judo Won by Ippon - 00:15
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-34
Окончено
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:35
Robin Sellstone IK Södra
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-39
Окончено
Narek Vardanian
Takedown JC
Won by Ippon - 00:27
ELmedin Ukaabdulhak Frövi Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-21
Окончено
Isak Lantz
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 02:15
William Krus IK Västra Mölndal
FU18 / FU18 / +70 kg
(U18)
T3-42
Окончено
Beatrice Ritter
Uppsala judoklubb
Elin Mällo Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:37
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-22
Окончено
Neo Andersson
Vara Judoklubb
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:16
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-12
Окончено
Noa Laudams
Trollhättans JK
Vide Salomonson Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:47
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-23
Окончено
Sara Perisic
Staffanstorps JK
Tea Mitrovic Takedown JC Won by Ippon - 02:47
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-12
Окончено
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
Vincent Lodhi Frövi Judo Won by Ippon - 01:27
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-14
Окончено
Ossian Kullman
Lugi Judo
Won by Ippon - 01:07
Husniddin Artikov IK Södra
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-24
Окончено
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:10
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-35
Окончено
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:22
Marlon Dohlmann Staffanstorps JK