Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-14
已完成
Rasmus Strömstedt
Judoklubben National
Emil Jabiyev Lugi Judo Won by Ippon - 00:48
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-33
已完成
Gabriel Gevryie
Knivsta Judoklubb
Marlon Dohlmann Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:34
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-20
已完成
Hilda Öjelund
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:31
Jaana Martikainen Bålsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T1-5
已完成
Sofia Cordova
Won by Ippon - 00:57
Klara Bekjiri Högback Knivsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -52 kg
(U18)
T2-9
已完成
Tilde Wåhlin
Staffanstorps JK
Isabella Eriksson Ghazinour Frövi Judo Won by Ippon - 01:57
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T1-6
已完成
Greta Palmquist
IK Södra
Laura Schneider Won by Ippon - 00:48
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-18
已完成
Kacper Lempicki
Won by Ippon - 00:10
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-16
已完成
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Ilya Miadynin Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:55
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-16
已完成
Luka Trifkovic
Won by Ippon - 00:09
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-17
已完成
Viktor Bååthe
Won by Ippon - 00:02
Simon Persson Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-18
已完成
Linus Sjöberg
Lindome JK
Alex Bujukliev Won by Ippon - 01:46
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T2-10
已完成
Linus Norlin
Saltsjö JK
Alexander Mårlöv Won by Ippon - 00:17
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-15
已完成
Ludvig Sjövall
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:23
Hussein Artikov IK Södra
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-21
已完成
Maria Nouman
IK Västra Mölndal
Sandra Mitrovic Won by Ippon - 00:18
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-19
已完成
Axel Liljegren
Norrköpings Judoklubb
Vilhelm Heljasvaara Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 00:22
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-17
已完成
Vidar Lovang
Linköping Judo
Adam Belkhir Borås JK Won by Ippon - 00:19
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-22
已完成
Nicola Poblocka
Won by Ippon - 00:09
Leila Avdic Lidköpings BudoKlubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-20
已完成
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Fabian Koch Frövi Judo Won by Ippon - 00:15
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-34
已完成
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:35
Robin Sellstone IK Södra
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-39
已完成
Narek Vardanian
Takedown JC
Won by Ippon - 00:27
ELmedin Ukaabdulhak Frövi Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-21
已完成
Isak Lantz
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 02:15
William Krus IK Västra Mölndal
FU18 / FU18 / +70 kg
(U18)
T3-42
已完成
Beatrice Ritter
Uppsala judoklubb
Elin Mällo Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:37
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-22
已完成
Neo Andersson
Vara Judoklubb
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:16
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-12
已完成
Noa Laudams
Trollhättans JK
Vide Salomonson Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:47
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-23
已完成
Sara Perisic
Staffanstorps JK
Tea Mitrovic Takedown JC Won by Ippon - 02:47
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-12
已完成
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
Vincent Lodhi Frövi Judo Won by Ippon - 01:27
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-14
已完成
Ossian Kullman
Lugi Judo
Won by Ippon - 01:07
Husniddin Artikov IK Södra
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-24
已完成
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:10
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-35
已完成
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:22
Marlon Dohlmann Staffanstorps JK