Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU15 / FU15 / -52 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-31
Окончено
Mie Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 00:17
Matilda Steer Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -60 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-34
Окончено
Silas Pauskic
Halsnæs judo
Won by Ippon - 00:11
Ebbe Ohrling Helsingborgs Judoklubb
FU15 / FU15 / +70 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-39
Окончено
Amy Plückhahn
SKV Müritz
Maxin-Alexandra Sohl Ikigai Judo Berlin Won by Ippon - 00:38
PU15 / PU15 / +73 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-28
Окончено
Erik Rosenkrans
IK Södra
Won by Ippon - 01:55
Dino Fejzic Judoklubben Budo
PU15 / PU15 / -42 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-32
Окончено
Maksim Filistovich
Kallinge Judoclub
Won by Ippon - 02:57
Tristan Runge Halsnæs judo
PU15 / PU15 / -60 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-35
Окончено
Thorkil Thorbek
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 01:29
Agaton Wahlström IK Södra
PU15 / PU15 / -60 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-38
Окончено
Karsten Kriesel
SKV Müritz
Felix Åside Amager Judo Skole Won by Ippon - 00:35
PU15 / PU15 / -42 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-33
Окончено
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Adam Kostoev Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:30
PU15 / PU15 / -50 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-31
Окончено
Oscar Rodrigo
Amager Judo Skole
Mateo Gradimir Merei Halsnæs judo Won by Decision - 03:00
FU15 / FU15 / -48 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-41
Окончено
Ida Karlsson
Kallinge Judoclub
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 00:07
PU15 / PU15 / -42 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-36
Окончено
Melvin Dohlmann
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:56
Felix Heger Näsets Budoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-36
Окончено
Silas Pauskic
Halsnæs judo
Won by Ippon - 00:39
Agaton Wahlström IK Södra
PU15 / PU15 / -50 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-32
Окончено
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Angus Molnar Amager Judo Skole Won by Ippon - 00:19
PU15 / PU15 / -60 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-37
Окончено
Ebbe Ohrling
Helsingborgs Judoklubb
Thorkil Thorbek Amager Judo Skole Won by Ippon - 00:49
FU15 / FU15 / -70 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-36
Окончено
Jasmin Falk
Judo Verein Jarmen
Elvira Skoglund Frövi Judo Won by Hansokumake - 01:33
FU15 / FU15 / +70 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-40
Окончено
Stefania Reichert
PSV 90 Neubrandenburg
Won by Ippon - 04:02
Leonie Knuht Judo Verein Jarmen
PU15 / PU15 / -66 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-32
Окончено
Yannick Niclas Rösler
Ikigai Judo Berlin
Won by Ippon - 00:11
Kalle Mattsson Stockholms Judoklubb
PU15 / PU15 / -66 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-33
Окончено
Erik Lethin
Staffanstorps JK
Tino Janecke Budo Club Vorpommern Won by Ippon - 00:30
PU15 / PU15 / -50 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-36
Окончено
Oscar Svensson
Borås JK
Won by Wazari - 03:00
Jonas Trolledahl Clausen Amager Judo Skole
PU15 / PU15 / -60 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-39
Окончено
Karsten Kriesel
SKV Müritz
Won by Ippon - 02:36
Malcolm Andersson Lugi Judo
FU15 / FU15 / -40 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-38
Окончено
Luise Rietschel
USC Magdeburg
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 04:29
PU15 / PU15 / -50 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-33
Окончено
Angus Molnar
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 01:13
Oscar Rodrigo Amager Judo Skole
FU15 / FU15 / +70 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-41
Окончено
Maxin-Alexandra Sohl
Ikigai Judo Berlin
Stefania Reichert PSV 90 Neubrandenburg Won by Ippon - 00:52
PU15 / PU15 / -42 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-34
Окончено
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:12
Maksim Filistovich Kallinge Judoclub
PU15 / PU15 / -42 kg
(U13, U15 & Veteran)
Окончено
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Walkover
Tristan Runge Halsnæs judo
FU15 / FU15 / +70 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-42
Окончено
Amy Plückhahn
SKV Müritz
Leonie Knuht Judo Verein Jarmen Won by Ippon - 01:44
PU15 / PU15 / -50 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-34
Окончено
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Mateo Gradimir Merei Halsnæs judo Won by Ippon - 01:49
PU15 / PU15 / -42 kg
(U13, U15 & Veteran)
T1-37
Окончено
Felix Heger
Näsets Budoklubb
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:31
PU15 / PU15 / -60 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-40
Окончено
Malcolm Andersson
Lugi Judo
Felix Åside Amager Judo Skole Won by Ippon - 01:11
PU15 / PU15 / -50 kg
(U13, U15 & Veteran)
T3-37
Окончено
Jonas Trolledahl Clausen
Amager Judo Skole
Alexander Lindbjerg Judoklubben Mitani Won by Ippon - 01:44
FU15 / FU15 / -70 kg
(U13, U15 & Veteran)
T4-37
Окончено
Jasmin Falk
Judo Verein Jarmen
Won by Ippon - 01:44
Elvira Skoglund Frövi Judo
FU15 / FU15 / -48 kg
(U13, U15 & Veteran)
T2-42
Окончено
Ida Karlsson
Kallinge Judoclub
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 01:03