Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P11 Grupp 3
(U11)
T1-1
Završeno
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Pobedio po Ippon - 00:09
Rasmus Bengtsson Mariestads JK
P11 Grupp 2
(U11)
T2-1
Završeno
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:20
P11 Grupp 2
(U11)
T2-2
Završeno
Charlie Thernström
Staffanstorps JK
Melvin Sjöstrand Staffanstorps JK Pobedio po Ippon - 00:34
P11 Grupp 3
(U11)
T1-4
Završeno
Hilding Lecander
Staffanstorps JK
Omar Jahm Kroppefjälls IF Pobedio po Ippon - 01:41
F11 Grupp 2
(U11)
T3-1
Završeno
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Leni Peters Skövde JK Pobedio po Ippon - 02:32
U11 Mix 1
(U11)
T2-11
Završeno
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:27
Osvita Buzaite BK-Judo
P11 Grupp 5
(U11)
T2-14
Završeno
Ville Skåpdal
Landvetter Judoklubb
Unknown User Landvetter Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:35
P11 Grupp 2
(U11)
T2-8
Završeno
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:16
Walter Brandstedt Mariestads JK
P11 Grupp 1
(U11)
T1-7
Završeno
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Pobedio po Ippon - 02:08
F11 Grupp 2
(U11)
T3-4
Završeno
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Pobedio po Wazari - 02:17
Meja Peterson Frövi Judo
P11 Grupp 1
(U11)
T1-8
Završeno
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Vidar Xu Staffanstorps JK Pobedio po Ippon - 00:14
P11 Grupp 4
(U11)
T3-7
Završeno
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Stefan Netotea Landvetter Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:07
P11 Grupp 2
(U11)
T2-6
Završeno
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Pobedio po Ippon - 01:51
P11 Grupp 3
(U11)
T1-2
Završeno
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Pobedio po Ippon - 00:12
Essa Zahir Trollhättans JK
P11 Grupp 4
(U11)
T3-8
Završeno
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Pobedio po Ippon - 00:43
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb
P11 Grupp 3
(U11)
T1-5
Završeno
Hilding Lecander
Staffanstorps JK
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:03
F11 Grupp 2
(U11)
T3-2
Završeno
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Pobedio po Ippon - 00:45
Jolin Berggren Trollhättans JK
U11 Mix 1
(U11)
T2-12
Završeno
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Pobedio po Ippon - 03:00
Adam Bahaev Staffanstorps JK
P11 Grupp 5
(U11)
T2-15
Završeno
Ville Skåpdal
Landvetter Judoklubb
Oscar Åberg Staffanstorps JK Pobedio po Ippon - 00:11
F11 Grupp 2
(U11)
T3-5
Završeno
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:56
Elvina Östlind Kroppefjälls IF
F11 Grupp 3
(U11)
T1-15
Završeno
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Magda Paulsson Staffanstorps JK Pobedio po Ippon - 00:35
P11 Grupp 2
(U11)
T2-3
Završeno
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:37
Charlie Thernström Staffanstorps JK
P11 Grupp 1
(U11)
T1-9
Završeno
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Pobedio po Ippon - 00:28
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
F11 Grupp 1
(U11)
T3-15
Završeno
Klara Ingvarsson
Landvetter Judoklubb
Lova Carsman Aktiv Judo Pobedio po Ippon - 00:58
P11 Grupp 3
(U11)
T1-3
Završeno
Essa Zahir
Trollhättans JK
Pobedio po Ippon - 00:21
Rasmus Bengtsson Mariestads JK
P11 Grupp 2
(U11)
T2-4
Završeno
Melvin Sjöstrand
Staffanstorps JK
Pobedio po Ippon - 01:02
Walter Brandstedt Mariestads JK
P11 Grupp 4
(U11)
T3-9
Završeno
Casper Noord
Landvetter Judoklubb
Vidar Samuelsson Landvetter Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:02
P11 Grupp 3
(U11)
T1-6
Završeno
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:19
Omar Jahm Kroppefjälls IF
F11 Grupp 2
(U11)
T3-3
Završeno
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Leni Peters Skövde JK Pobedio po Ippon - 01:09
U11 Mix 1
(U11)
T2-13
Završeno
Adam Bahaev
Staffanstorps JK
Pobedio po Ippon - 00:47
Osvita Buzaite BK-Judo
P11 Grupp 1
(U11)
T1-10
Završeno
Vidar Xu
Staffanstorps JK
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:21
F11 Grupp 2
(U11)
T3-6
Završeno
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Pobedio po Ippon - 00:53
Meja Peterson Frövi Judo