Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T4-1
Završeno
Ajla Halilovic
Frövi Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Pobedio po Ippon - 00:11
PU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T3-1
Završeno
Rasmus Bengtsson
Mariestads JK
Pobedio po Ippon - 00:40
Ebbe Mcardle Frövi Judo
FU11 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T2-1
Završeno
Sara Österberg
Judo Arvika
Pobedio po Ippon - 00:31
Frida Orrbo Frövi Judo
FU11 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T1-1
Završeno
Leia Riström
Oxelösunds Judoklubb
Nicole Lundin Judoklubben Budo Pobedio po Ippon - 00:41
PU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
Završeno
Herman Liljenroth
Frövi Judo
Pobeda bez borbe
Alvin Eriksson Frövi Judo
PU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T4-4
Završeno
Louis Giorgi
IK Södra
Pobedio po Ippon - 01:13
Hektor Brunner IK Södra
FU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T2-4
Završeno
Tilda Svensson
Uppsala judoklubb
Ida Ljungman Uppsala judoklubb Pobedio po Ippon - 00:09
FU13 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T1-4
Završeno
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:06
Nelly Östberg Borlänge Judo Club
FU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T2-7
Završeno
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Nova Backlund IK Västra Mölndal Pobedio po Ippon - 00:41
FU13 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T1-5
Završeno
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Junie Mattsson Trollhättans JK Pobedio po Ippon - 00:31
PU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-4
Završeno
Matheus Anagrius Durnell
Frövi Judo
Nicolas Clarke Frövi Judo Pobedio po Wazari - 02:00
PU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T4-5
Završeno
Axel Aamodt
Ippon Judo & BJJ
Pobedio po Ippon - 02:03
Lucas Nilsen Ippon Judo & BJJ
FU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T2-8
Završeno
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Pobedio po Ippon - 00:14
Selma Halilovic Frövi Judo
PU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T4-14
Završeno
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Albin Lomvik Judo Club Sundsvall Pobedio po Ippon - 00:57
PU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-5
Završeno
Milo Clarke
Frövi Judo
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:13
PU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T2-13
Završeno
Taim Khalil
Söderhamns Judoklubb
Elton Lundh Saltsjö JK Pobedio po Ippon - 00:08
PU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T4-15
Završeno
Isak Widing
IK Södra
Pobedio po Ippon - 00:57
Oscar Evans Knivsta Judoklubb
PU11 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T3-10
Završeno
Saba Bagiauri
Stockholmspolisens IF Judo
Pobedio po Ippon - 02:30
Theodor Pettersson Frövi Judo
FU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-10
Završeno
Elvira Hellgren
Frövi Judo
Meja Peterson Frövi Judo Pobedio Odlukom - 03:00
FU11 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T4-2
Završeno
Ajla Halilovic
Frövi Judo
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:28
FU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-11
Završeno
Leni Peters
Skövde JK
Jolin Berggren Trollhättans JK Pobedio po Ippon - 01:14
FU11 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T2-2
Završeno
Sara Österberg
Judo Arvika
Pobedio po Ippon - 00:21
Rania Abdulla Kristinehamns Judoklubb
FU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T4-24
Završeno
Livia Wiik
Skövde JK
Josephine Österberg Karlstad JK Pobedio po Ippon - 00:53
FU11 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T1-2
Završeno
Leia Riström
Oxelösunds Judoklubb
Siri Godén Uppsala judoklubb Pobedio po Ippon - 00:18
FU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-13
Završeno
Selma Wahlström
IK Södra
Hilda Skoglund Frövi Judo Pobedio po Ippon - 02:39
PU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T2-14
Završeno
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Valter Reutfors Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:26
FU13 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-16
Završeno
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Pobedio po Ippon - 00:31
Sophia Larsson Frövi Judo
FU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T4-25
Završeno
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Pobedio po Ippon - 00:54
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb
PU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T2-19
Završeno
Felix Widing
IK Södra
Tage Rikemanson Trollhättans JK Pobedio po Ippon - 00:44
PU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
Završeno
Alvin Eriksson
Frövi Judo
Rasmus Bengtsson Mariestads JK Pobeda bez borbe
PU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T4-7
Završeno
Hektor Brunner
IK Södra
Pobedio po Ippon - 01:05
Florian Mossberg Borlänge Judo Club
FU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T2-5
Završeno
Tilda Svensson
Uppsala judoklubb
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Pobedio po Ippon - 00:26