Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU9 Grupp 2
(U9)
T1-9
Färdig
Jamie Snödahl
Varbergs JK
Vann via Ippon - 00:05
Viktor Eriksson Judoklubben Budo
PU9 Grupp 3
(U9)
T1-12
Färdig
Stanislaw Kipszak
Göteborgs Judoklubb
Vann via Ippon - 00:08
Leo Lindstrand Göteborgs Judoklubb
FU9 Grupp 2
(U9)
T2-9
Färdig
Agnes Nordin
Göteborgs Judoklubb
Vann via Ippon - 02:00
Jonna Zhou Judoklubben Budo
PU9 Grupp 3
(U9)
T1-13
Färdig
Gustaf Wallman
Varbergs JK
Samuel Heuermann Fredriksson IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 00:38
PU9 Grupp 7
(U9)
T3-18
Färdig
Filip Johansson
Judoklubben Budo
Vann på Wazari - 02:00
Joel Alakotila Andersson IK Västra Mölndal
PU9 Grupp 5
(U9)
T3-5
Färdig
Herman Helgeson
Skövde JK
Vann via Ippon - 00:54
Einar Schäfer Göteborgs Judoklubb
FU9 Grupp 2
(U9)
T2-10
Färdig
Amina Cappello
Göteborgs Judoklubb
Hedvig Weding Stenungsunds JK Vann på Wazari - 02:00
PU9 Grupp 4
(U9)
T1-17
Färdig
Nemanja Pesic
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 01:21
Adem Suleymanov Judoklubben Budo
PU9 Grupp 11
(U9)
T2-15
Färdig
Maximilian Pollack
IK Västra Mölndal
Roman Lavrinenko Alingsås Judoklubb Vann via Ippon - 00:58
PU9 Grupp 5
(U9)
T3-6
Färdig
Frank Kleberg
Frölunda Judo
Vann på Wazari - 00:42
Stellan Bram Varbergs JK
PU9 Grupp 11
(U9)
T2-16
Färdig
Felix Johansson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:10
Nicholas Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb
PU9 Grupp 4
(U9)
T1-18
Färdig
Marcel Larrieu
IK Västra Mölndal
Filip Olsson Frölunda Judo Vann via Ippon - 01:22
PU9 Grupp 6
(U9)
T3-9
Färdig
Jacob Jansson
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 00:49
Demian Popescu Jakab Judoklubben Budo
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-20
Färdig
Henry Pilerud
Skövde JK
Flynn Henley Hellström Alingsås Judoklubb Vann via Ippon - 01:40
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-21
Färdig
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Vann via Ippon - 01:10
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-26
Färdig
Noel Strandberg
Varbergs JK
Vann via Ippon - 00:22
Valter Glanzelius IK Västra Mölndal
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-22
Färdig
Theo Svensson
Varbergs JK
Teodor Carlsson Varbergs JK Vann via Ippon - 00:30
PU9 Grupp 7
(U9)
T3-19
Färdig
Filip Johansson
Judoklubben Budo
Liam Pettersson Alingsås Judoklubb Vann via Ippon - 02:19
PU9 Grupp 3
(U9)
T1-14
Färdig
Stanislaw Kipszak
Göteborgs Judoklubb
Samuel Heuermann Fredriksson IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 00:06
FU9 Grupp 2
(U9)
T2-11
Färdig
Amina Cappello
Göteborgs Judoklubb
Jonna Zhou Judoklubben Budo Vann via Ippon - 01:08
PU9 Grupp 7
(U9)
T3-20
Färdig
Joel Alakotila Andersson
IK Västra Mölndal
Vidar Jägesten Lerums Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
FU9 Grupp 2
(U9)
T2-12
Färdig
Hedvig Weding
Stenungsunds JK
Agnes Nordin Göteborgs Judoklubb Vann via Ippon - 00:53
PU9 Grupp 3
(U9)
Färdig
Leo Lindstrand
Göteborgs Judoklubb
Vann på Walkover
Gustaf Wallman Varbergs JK
PU9 Grupp 4
(U9)
T1-19
Färdig
Nemanja Pesic
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 00:11
Filip Olsson Frölunda Judo
PU9 Grupp 8
(U9)
T3-23
Färdig
Anton Grynert
Mariestads JK
Vann via Ippon - 00:52
Abbe Snödahl Varbergs JK
PU9 Grupp 11
(U9)
T2-17
Färdig
Roman Lavrinenko
Alingsås Judoklubb
Vann via Ippon - 01:44
Felix Johansson Trollhättans JK
PU9 Grupp 4
(U9)
T1-20
Färdig
Adem Suleymanov
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 01:13
Marcel Larrieu IK Västra Mölndal
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-23
Färdig
Teodor Carlsson
Varbergs JK
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:10
PU9 Grupp 11
(U9)
T2-18
Färdig
Maximilian Pollack
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 01:14
Nicholas Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb
PU9 Grupp 6
(U9)
T3-10
Färdig
Arvid Eckermann
IK Västra Mölndal
Vann på Wazari - 02:00
Theo Holmberg Västbo Judoklubb
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-24
Färdig
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Vann via Ippon - 00:08
Alfred Björling Varbergs JK
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-21
Färdig
Noel Strandberg
Varbergs JK
Vann via Ippon - 01:40
Henry Pilerud Skövde JK