Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-25
Färdig
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Vann via Ippon - 00:19
Theo Svensson Varbergs JK
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-22
Färdig
Flynn Henley Hellström
Alingsås Judoklubb
Vann via Ippon - 00:07
Valter Glanzelius IK Västra Mölndal
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-26
Färdig
Alfred Björling
Varbergs JK
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:23
PU9 Grupp 6
(U9)
T3-13
Färdig
Demian Popescu Jakab
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 02:40
Kion Sundin Judoklubben Budo
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-23
Färdig
Flynn Henley Hellström
Alingsås Judoklubb
Vann via Ippon - 00:26
Calle Warnesjö Varbergs JK
PU9 Grupp 8
(U9)
T3-24
Färdig
Jordan Comstedt
Landvetter Judoklubb
Walter Brandstedt Mariestads JK Vann via Ippon - 01:07
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-27
Färdig
Teodor Carlsson
Varbergs JK
Vann på Wazari - 02:28
Alfred Björling Varbergs JK
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-28
Färdig
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:22
Theo Svensson Varbergs JK
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-24
Färdig
Valter Glanzelius
IK Västra Mölndal
Henry Pilerud Skövde JK Vann på Wazari - 02:00
PU9 Grupp 7
(U9)
T3-21
Färdig
Liam Pettersson
Alingsås Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Joel Alakotila Andersson IK Västra Mölndal
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-29
Färdig
Theo Svensson
Varbergs JK
Alfred Björling Varbergs JK Vann på Wazari - 02:00
PU9 Grupp 9
(U9)
T1-30
Färdig
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Vann via Ippon - 00:07
Teodor Carlsson Varbergs JK
PU9 Grupp 7
(U9)
T3-22
Färdig
Filip Johansson
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 02:33
Vidar Jägesten Lerums Judoklubb
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-25
Färdig
Henry Pilerud
Skövde JK
Vann på Wazari - 02:00
Calle Warnesjö Varbergs JK
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-27
Färdig
Calle Warnesjö
Varbergs JK
Valter Glanzelius IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 00:57
PU9 Grupp 8
(U9)
T3-25
Färdig
Abbe Snödahl
Varbergs JK
Jordan Comstedt Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:16
PU9 Grupp 6
(U9)
T3-16
Färdig
Arvid Eckermann
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 03:00
Jacob Jansson Stenungsunds JK
PU9 Grupp 8
(U9)
T3-26
Färdig
Anton Grynert
Mariestads JK
Walter Brandstedt Mariestads JK Vann via Ippon - 00:27
PU9 Grupp 10
(U9)
T2-28
Färdig
Flynn Henley Hellström
Alingsås Judoklubb
Vann via Ippon - 01:58
Noel Strandberg Varbergs JK
PU9 Grupp 8
(U9)
T3-28
Färdig
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Vann via Ippon - 00:17
Abbe Snödahl Varbergs JK
PU9 Grupp 8
(U9)
T3-27
Färdig
Anton Grynert
Mariestads JK
Jordan Comstedt Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:32
PU9 Grupp 6
(U9)
T3-12
Färdig
Theo Holmberg
Västbo Judoklubb
Vann via Ippon - 03:00
Demian Popescu Jakab Judoklubben Budo
PU9 Grupp 6
(U9)
T3-15
Färdig
Kion Sundin
Judoklubben Budo
Theo Holmberg Västbo Judoklubb Vann via Ippon - 02:55
FU11 Grupp 6
(U11)
T3-1
Färdig
Frida Orrbo
Frövi Judo
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:14
FU11 Grupp 4
(U11)
T1-1
Färdig
Leni Peters
Skövde JK
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 01:49
FU11 Grupp 6
(U11)
T3-2
Färdig
Elina Samadova
Frölunda Judo
Lova Carsman Aktiv Judo Vann via Ippon - 00:42
FU11 Grupp 4
(U11)
T1-2
Färdig
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 00:39
Marit Kruusval Frölunda Judo
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-1
Färdig
Ronja Källström
Judoklubben Budo
Vann på domslut - 03:00
Freya Henley Hellström Alingsås Judoklubb
PU11 Grupp 7
(U11)
T3-7
Färdig
Arvid Åkesson
Alingsås Judoklubb
Vann via Ippon - 00:43
Noel Berlin Stenungsunds JK
PU11 Grupp 6
(U11)
T1-11
Färdig
Stefan Netotea
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:48
Filip Malmberg Lindome JK
PU11 Grupp 6
(U11)
T1-12
Färdig
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:06
Yusif Suleyman Judoklubben Budo
PU11 Grupp 7
(U11)
T3-8
Färdig
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Felix Melander Lerums Judoklubb Vann på Wazari - 02:14