Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:35
已完成
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Theo Wahlberg Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:12
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:48
已完成
Lex Wallgren
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:04
Azizbek Ravshanbekov IK Södra
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:42
已完成
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Jonas Hasani Tawana Jönköpings Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:49
已完成
Louis Giorgi
IK Södra
Won by Ippon - 00:30
Olle Norling Glader Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:44
已完成
Pelle Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:50
Jonas Hasani Tawana Jönköpings Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet / -44 kg
(Mellanstadiet)
T1:44
已完成
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:06
Nora Källvik Judoklubben Budo
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:45
已完成
Bilal Agrali
Frövi Judo
Won by Wazari - 04:22
Göthe Eidhagen Uppsala judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:50
已完成
Domenik Ralevski
Hektor Brunner IK Södra Won by Hansokumake - 02:41
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:46
已完成
Jonas Hasani Tawana
Jönköpings Judoklubb
Göthe Eidhagen Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:48
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:51
已完成
Erik Bennani
IK Södra
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:43
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:47
已完成
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:07
Pelle Larsson Kroppefjälls IF
Flickor / Mellanstadiet / -44 kg
(Mellanstadiet)
T1:45
已完成
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Emilia Hellgren Helgesson Won by Ippon - 01:14
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:48
已完成
Bilal Agrali
Frövi Judo
Kalle Mattsson Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:28
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:52
已完成
Florian Mossberg
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 01:35
Olle Norling Glader Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -70
(Mellanstadiet)
T3:49
已完成
Göthe Eidhagen
Uppsala judoklubb
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:17
Flickor / Mellanstadiet / -44 kg
(Mellanstadiet)
T1:46
已完成
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 02:36
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:53
已完成
Lex Wallgren
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 02:24
Louis Giorgi IK Södra
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:54
已完成
Hektor Brunner
IK Södra
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:21
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:55
已完成
Florian Mossberg
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 00:34
Azizbek Ravshanbekov IK Södra
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:56
已完成
Erik Bennani
IK Södra
Domenik Ralevski Won by Ippon - 02:57
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:57
已完成
Florian Mossberg
Borlänge Judo Club
Hektor Brunner IK Södra Won by Ippon - 02:20
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Mellanstadiet)
T1:58
已完成
Domenik Ralevski
Louis Giorgi IK Södra Won by Ippon - 00:23
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Finaler Mellanstadiet)
1
已完成
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 02:47
Isabelle Hedlund Judo Club Sundsvall
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Finaler Mellanstadiet)
4
已完成
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Douglas Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 01:10
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Finaler Mellanstadiet)
5
已完成
Isak Widing
IK Södra
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 03:28
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Finaler Mellanstadiet)
6
已完成
Karim Hajiyev
Frövi Judo
Won by Wazari - 03:16
Milo Forssell IK Södra
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Finaler Mellanstadiet)
7
已完成
Elias Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon
Elton Lundh Saltsjö JK
Flickor / Mellanstadiet / -44 kg
(Finaler Mellanstadiet)
2
已完成
Emilia Hellgren Helgesson
Won by Ippon - 00:13
Hilda Skoglund Frövi Judo
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Finaler Mellanstadiet)
3
已完成
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 00:14
Pojkar / Mellanstadiet / -50 kg
(Finaler Mellanstadiet)
8
已完成
Lex Wallgren
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 03:00
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:1
已完成
Leo Pehrson
Won by Ippon - 00:09
Ricky Steen Västerås judo skola
Flickor / Högstadiet / -48 kg
(Högstadiet)
T1:1
已完成
Klara Bekjiri Högback
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:11
Alva Pagstedt Frövi Judo