Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
22
已完成
Lucas Van Issum
JC Samourai
Wilson Terra Takedown JC Won by Ippon - 00:11
FU13 GRP01
(Eriksdalshallen)
11
已完成
Heidi Holm/Glad
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 02:04
PU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
23
已完成
Ian Åkerman
Lugi Judo
Won by Ippon - 01:10
Lucas Van Issum JC Samourai
FU13 GRP02
(Eriksdalshallen)
14
已完成
Hilma Wiik
Skövde JK
Won by Ippon - 00:13
Noëlle Clarke Frövi Judo
PU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
24
已完成
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Wilson Terra Takedown JC Won by Ippon - 00:24
PU13 GRP04
(Eriksdalshallen)
27
已完成
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:47
Alexandr Gamar Stockholmspolisens IF Judo
FU13 GRP01
(Eriksdalshallen)
12
已完成
Izabella Ghayada
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 02:35
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb
PU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
25
已完成
Ian Åkerman
Lugi Judo
Wilson Terra Takedown JC Won by Ippon - 01:42
PU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
26
已完成
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Lucas Van Issum JC Samourai Won by Ippon - 02:46
FU13 GRP02
(Eriksdalshallen)
15
已完成
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:32
Noëlle Clarke Frövi Judo
FU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
16
已完成
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:52
Alma Wiik Landvetter Judoklubb
PU13 GRP05
(Eriksdalshallen)
19
已完成
Milan Verstraeten
JC Samourai
Douglas Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 00:39
PU13 GRP04
(Eriksdalshallen)
28
已完成
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:33
Alexander Urosevic Staffanstorps JK
FU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
17
已完成
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:23
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
PU13 GRP01
(Eriksdalshallen)
30
已完成
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:08
Max Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb
PU13 GRP04
(Eriksdalshallen)
29
已完成
Alexandr Gamar
Stockholmspolisens IF Judo
Alexander Urosevic Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:15
PU13 GRP05
(Eriksdalshallen)
20
已完成
Milan Verstraeten
JC Samourai
Won by Ippon - 02:57
Ruben Gälman Frövi Judo
PU13 GRP01
(Eriksdalshallen)
31
已完成
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:16
Platon Sacharov Stockholms Judoklubb
PU13 GRP01
(Eriksdalshallen)
32
已完成
Max Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Platon Sacharov Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:10
FU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
18
已完成
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:18
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
PU13 GRP05
(Eriksdalshallen)
21
已完成
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:37
Ruben Gälman Frövi Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -38 kg
(Eriksdalshallen)
33
已完成
Wilson Terra
Takedown JC
Aleksei Morozov Stockholms Judoklubb Won by Wazari - 03:00
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg
(Eriksdalshallen)
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
(Eriksdalshallen)
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg
(Eriksdalshallen)
已完成
Ester Pagstedt
Frövi Judo
Alva Pagstedt Frövi Judo Won by Walkover
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg
(Eriksdalshallen)
23
已完成
Lili Arató
Unknown
Won by Wazari - 03:00
Sara Hansson Knivsta Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -38 kg
(Eriksdalshallen)
34
已完成
Wilson Terra
Takedown JC
Adam Kostoev Staffanstorps JK Won by Wazari - 03:00
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg
(Eriksdalshallen)
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg
(Eriksdalshallen)
24
已完成
Alva Pagstedt
Frövi Judo
Sara Hansson Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:12
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
(Eriksdalshallen)
37
已完成
Jakob Ivarsson
Won by Ippon - 00:17
Måns Allansson Frölunda Judo
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg
(Eriksdalshallen)
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -48 kg
(Eriksdalshallen)