Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-11
(Dag 1)
3-22
已完成
Jack Alatalo
Nacka Judoklubb
Erik Grothe IK Södra Won by Ippon - 01:01
U11-12
(Dag 1)
1-21
已完成
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Herman Liljenroth Frövi Judo Won by Wazari - 02:00
F13-1
(Dag 1)
4-28
已完成
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:16
Astrid Mattsson Ålands judoklubb
U11-10
(Dag 1)
3-15
已完成
Anton Åkerman
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 01:04
Paul Weichselgartner Norrköpings Judoklubb
F13-1
(Dag 1)
4-29
已完成
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Selma Wahlström IK Södra Won by Ippon - 03:22
U11-2
(Dag 1)
2-16
已完成
Nico Hillerström
Åkersberga Judoklubb
Dmitry Fomin Täby Judo Won by Ippon - 01:11
U11-6
(Dag 1)
3-27
已完成
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Won by Ippon - 00:23
Kristofer Budavari Upplands Väsby Judoklubb
U11-3
(Dag 1)
1-24
已完成
Milian Hjälle
IK Södra
Won by Ippon - 01:15
Abraham Parwani Nacka Judoklubb
U11-2
(Dag 1)
2-17
已完成
Hjalmar Cederlid Karlsson
IK Södra
Won by Ippon - 00:14
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
U11-6
(Dag 1)
3-28
已完成
Adrian Livari
IK Södra
Won by Ippon - 01:05
Vilgot Frizell Stockholmspolisens IF Judo
U11-2
(Dag 1)
2-18
已完成
Nathan Li Tabor
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:41
Dmitry Fomin Täby Judo
U11-10
(Dag 1)
3-16
已完成
Alfred Esplund Olson
IK Södra
Milton Malmgren Nacka Judoklubb Won by Ippon - 01:00
U13-1(Mix)
(Dag 1)
1-25
已完成
Egon Hägg
Saltsjö JK
Douglas Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 00:08
U11-2
(Dag 1)
2-19
已完成
Nico Hillerström
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
U13-1(Mix)
(Dag 1)
已完成
Isabelle Hedlund
Judo Club Sundsvall
Won by Walkover
Elias Tapia Lazo Åkersberga Judoklubb
U11-4
(Dag 1)
2-24
已完成
Robin Redolosis
IK Södra
Won by Wazari - 01:00
Bruno Flood Linköping Judo
P13-6
(Dag 1)
1-31
已完成
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 00:22
Luka Girdzijauskas Solna Judoklubb
F13-3
(Dag 1)
4-38
已完成
Matilda Nordlander
Stockholmspolisens IF Judo
Isabelle Voigt Frövi Judo Won by Ippon - 01:09
P13-4
(Dag 1)
3-29
已完成
Elton Lundh
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:13
Alvin Thunberg Oxelösunds Judoklubb
P13-4
(Dag 1)
3-30
已完成
Filip Hoflin
IK Södra
Won by Ippon - 00:26
Lo Thor Högdalens Judoklubb
P13-6
(Dag 1)
1-32
已完成
Agaton Wahlström
IK Södra
Won by Wazari - 03:00
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb
F13-1
(Dag 1)
4-30
已完成
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:49
P13-5
(Dag 1)
3-38
已完成
Alve Lundström
Nacka Judoklubb
Won by Ippon - 03:00
Nikola Laban Södertälje Judoklubb
F13-3
(Dag 1)
4-39
已完成
Hanna Mattsson
IK Södra
Won by Ippon - 00:48
Märta Frizell Stockholmspolisens IF Judo
U11-4
(Dag 1)
2-25
已完成
Alexander Bouiche
IK Södra
Ludvig Lindegren Nacka Judoklubb Won by Ippon - 00:19
U11-9
(Dag 1)
2-28
已完成
Eric Öberg
Nacka Judoklubb
Rayane Oubad IK Södra Won by Ippon - 01:30
P13-1
(Dag 1)
1-41
已完成
Zion Johansson
IK Södra
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:38
F13-1
(Dag 1)
4-31
已完成
Astrid Mattsson
Ålands judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 01:04
F13-1
(Dag 1)
4-32
已完成
Selma Wahlström
IK Södra
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:41
P13-3
(Dag 1)
2-29
已完成
Amias Hjälle
IK Södra
Henning Nord IK Södra Won by Ippon - 00:10
P13-3
(Dag 1)
2-30
已完成
Zeb RönnlundLagerin
Saltsjö JK
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:13
P13-5
(Dag 1)
3-41
已完成
Louis Giorgi
IK Södra
Won by Ippon - 00:28
Elias Tilja Åkersberga Judoklubb