Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-7
(Dag 1)
1-33
已完成
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Felix Widing IK Södra Won by Ippon - 00:16
U11-10
(Dag 1)
4-27
已完成
Tim Sellstone
IK Södra
Won by Ippon - 00:25
Fanny Granudd Landvetter Judoklubb
U11-2
(Dag 1)
2-29
已完成
Samir Usmonov
Täby Judo
Won by Ippon - 01:26
Alexander Bouiche IK Södra
PU13-9
(Dag 1)
5-19
已完成
Aleksandr Kalinovskiy
Täby Judo
Won by Wazari - 03:00
Nils Pedersen Solna Judoklubb
U11-9
(Dag 1)
3-33
已完成
Theo Cartwright
IK Södra
Won by Ippon - 01:37
Kevin Hellberg Åkersberga Judoklubb
U11-5
(Dag 1)
5-23
已完成
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:33
Philip Stjärnborg IK Södra
U11-2
(Dag 1)
2-30
已完成
Nathan Li Tabor
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
U11-1
(Dag 1)
1-29
已完成
Sara Österberg
Judo Arvika
Teodor Melbinger Stockholm Judo Dojo Won by Ippon - 01:33
U9-4
(Dag 1)
3-38
已完成
Dilmon Guven
Södertälje Judoklubb
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 01:25
U11-8
(Dag 1)
2-34
已完成
Hjalmar Nekham
Tyresö Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Filip Novakovic IK Södra
U11-5
(Dag 1)
5-24
已完成
Nico Hillerström
Åkersberga Judoklubb
Milian Hjälle IK Södra Won by Ippon - 00:07
U9-5
(Dag 1)
4-32
已完成
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Wazari - 00:13
Osman Pashayev Stockholms Judoklubb
U11-1
(Dag 1)
1-30
已完成
Frida Orrbo
Frövi Judo
Felix Inholm Nacka Judoklubb Won by Ippon - 01:58
U9-3
(Dag 1)
2-39
已完成
Dusan Aksentijevic
IK Södra
Leya Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:41
U9-5
(Dag 1)
4-33
已完成
Elisabeth Granath-Meszaros
Upplands Väsby Judoklubb
Leo Baniasadi IK Södra Won by Ippon - 00:10
U9-4
(Dag 1)
3-39
已完成
Jakob Pol
Tyresö Judoklubb
Won by Ippon - 00:21
Stella Karlsson Ekerö Judoklubb
U9-9
(Dag 1)
4-38
已完成
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:30
Sander Merimaa IK Södra
U11-6
(Dag 1)
5-29
已完成
Noah Wehlin
Tyresö Judoklubb
Lisa Vestin IK Södra Won by Ippon - 01:45
U11-7
(Dag 1)
1-34
已完成
Edwin Borgbrant
Won by Wazari - 02:00
Anton Forsstedt IK Södra
U9-3
(Dag 1)
2-40
已完成
Kevin Redolosis
IK Södra
Akram Suleimanov IK Södra Won by Ippon - 00:48
U11-3
(Dag 1)
3-28
已完成
Lea Guven
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:53
Saga Ek Åkersberga Judoklubb
U11-3
(Dag 1)
3-29
已完成
Dmitry Fomin
Täby Judo
Won by Ippon - 00:29
Eric Öberg Nacka Judoklubb
U11-6
(Dag 1)
5-30
已完成
Robin Redolosis
IK Södra
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club Won by Ippon - 01:45
U11-4
(Dag 1)
4-22
已完成
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U9-2
(Dag 1)
1-39
已完成
Klara Ingvarsson
Landvetter Judoklubb
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb Won by Decision - 01:00
U9-8
(Dag 1)
2-45
已完成
Ýmir Eldjárn Guðmundsson
Sleipnir
Won by Ippon - 02:00
Alva Zohrevand Landvetter Judoklubb
U11-13
(Dag 1)
3-44
已完成
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Evielle Nsundi IK Södra Won by Ippon - 01:20
U9-1
(Dag 1)
5-35
已完成
Thor Turesson
Norrköpings Judoklubb
Saykhan Abdulajev Södertälje Judoklubb Won by Ippon - 00:04
U11-4
(Dag 1)
4-23
已完成
Edith Skarander
Tyresö Judoklubb
Sonja Olsson IK Södra Won by Wazari - 02:00
U9-1
(Dag 1)
5-36
已完成
Vincent Melbinger
Stockholm Judo Dojo
Neliah Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:55
U11-15
(Dag 1)
2-48
已完成
Måns Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:30
Alve Hellberg IK Södra
U9-2
(Dag 1)
1-40
已完成
Vincent Kollberg-Linder
IK Södra
Olof Lönnberg Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 00:42