Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 Grupp X
(Block 2, U13 & U15)
T2-34
已完成
Albin Forsman
IKSU
Peder Fostad Levanger Judo & BJJ Won by Ippon - 00:43
PU15 / PU15 / -50 kg / Elit
(Block 2, U13 & U15)
T1-24
已完成
Taim Khalil
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:43
Daniil Karpov Ålands judoklubb
PU15 -66 kg
(Block 2, U13 & U15)
T1-27
已完成
Troy Elgbratt
Landvetter Judoklubb
Hugo Oiva Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:20
PU15 +73kg Nybörjare/avancerade X
(Block 2, U13 & U15)
T2-28
已完成
Linus Andersson Hallgren
Landvetter Judoklubb
Pontus Löfling Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 02:54
PU13 Grupp X
(Block 2, U13 & U15)
T2-35
已完成
Wilmer Öman
Ålands judoklubb
Peder Fostad Levanger Judo & BJJ Won by Ippon - 01:36
PU15 +73kg Nybörjare/avancerade X
(Block 2, U13 & U15)
T2-29
已完成
Marius Sundby
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:49
Pontus Löfling Uppsala Norra Judoklubb
DU21 / DU21 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-1
已完成
Oda Synnøve Meier
Namsos Judo Club
Felicia Granudd Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:11
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-1
已完成
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:52
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb
HU21 / HU21 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-3
已完成
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Kalle Lövdin Vilhelmina Judoklubb Won by Ippon - 00:22
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-2
已完成
Sondre Wien
Namsos Judo Club
Won by Ippon - 00:46
Simon Persson Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-1
已完成
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Hugo Oiva Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:53
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-5
已完成
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 02:21
Elsa Sellgren Judo Club Sundsvall
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-7
已完成
Elmo Rebic
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:56
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-2
已完成
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Robiel Biru Agiz Levanger Judo & BJJ Won by Ippon - 00:21
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-6
已完成
Sara Hansson
Knivsta Judoklubb
Emma Johannessen Nidaros judoklubb Won by Ippon - 00:11
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-8
已完成
Oscar Johansson
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:16
Lukas Stenbacka Söderhamns Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-16
已完成
Torjus Ertzaas
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:07
Linus Andersson Hallgren Landvetter Judoklubb
HU21 -66 kg
(Block 3, U18 & U21)
T1-13
已完成
Ismael Bäckström
IKSU
Kasper Fager IKSU Won by Ippon - 01:53
DU21 / DU21 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-2
已完成
Oda Synnøve Meier
Namsos Judo Club
Felicia Granudd Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:31
PU18 +81kg
(Block 3, U18 & U21)
T1-20
已完成
Melsi Murinza
Bollnäs judoklubb
Archibald Holmer Sollefteå Judoklubb Won by Ippon - 01:10
PU18 / PU18 / -60 kg / Nybörjare/Avancerad
(Block 3, U18 & U21)
T1-22
已完成
William Skogheim
Namsos Judo Club
Ashot Manukyan Bollnäs judoklubb Won by Ippon - 00:35
HU21 / HU21 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-4
已完成
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Kalle Lövdin Vilhelmina Judoklubb Won by Ippon - 00:45
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-12
已完成
Elsa Sellgren
Judo Club Sundsvall
Ida Lomvik Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:32
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-3
已完成
Djabrail Ibragimov
Söderhamns Judoklubb
Sondre Wien Namsos Judo Club Won by Ippon - 04:00
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-3
已完成
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:07
Troy Elgbratt Landvetter Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-15
已完成
Arnas Baronaitis
Tierps Judoklubb
Saikhanbileg Bayarsaikhan Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:28
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-4
已完成
Robiel Biru Agiz
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:12
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-10
已完成
Emma Johannessen
Nidaros judoklubb
Won by Ippon - 01:17
Madeleine Hedlund Judo Club Sundsvall
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-4
已完成
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:08
Simon Persson Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-22
已完成
Linus Andersson Hallgren
Landvetter Judoklubb
Marius Sundby Levanger Judo & BJJ Won by Ippon - 00:55
HU21 -66 kg
(Block 3, U18 & U21)
T1-12
已完成
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:46
Kasper Fager IKSU
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-8
已完成
Elsa Sellgren
Judo Club Sundsvall
Sara Hansson Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:28