Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU9 grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
1
已完成
Felix Johansson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:27
Henry Pilerud Skövde JK
PU9 Grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
3
已完成
Theo Gilbertsson
Mariestads JK
Joel Sandin Trollhättans JK Won by Ippon - 01:16
U9 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
5
已完成
Liw Bengtsson
Mariestads JK
Won by Ippon - 01:23
Assar Kling Mariestads JK
U9 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
6
已完成
Simon Sjöström
Trollhättans JK
Enzo Cornelius Skövde JK Won by Ippon - 00:33
PU9 grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
2
已完成
Felix Johansson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:47
Henry Pilerud Skövde JK
PU9 Grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
4
已完成
Theo Gilbertsson
Mariestads JK
Joel Sandin Trollhättans JK Won by Ippon - 00:14
PU9 Grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
11
已完成
Anton Grynert
Mariestads JK
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:20
U9 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
7
已完成
Assar Kling
Mariestads JK
Won by Ippon - 00:57
Simon Sjöström Trollhättans JK
U9 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
8
已完成
Liw Bengtsson
Mariestads JK
Enzo Cornelius Skövde JK Won by Ippon - 00:06
PU9 Grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
12
已完成
Anton Grynert
Mariestads JK
Walter Brandstedt Mariestads JK Won by Ippon - 00:07
U9 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
9
已完成
Liw Bengtsson
Mariestads JK
Simon Sjöström Trollhättans JK Won by Ippon - 00:26
U9 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
10
已完成
Enzo Cornelius
Skövde JK
Won by Ippon - 00:42
Assar Kling Mariestads JK
PU9 Grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
13
已完成
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:27
PU11 Grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
14
已完成
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:44
Wilhelm Broberg Skövde JK
U11 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
17
已完成
Rasmus Bengtsson
Mariestads JK
Won by Ippon - 01:01
Lea Sandin Trollhättans JK
U11 Grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
20
已完成
Linnea Borovic
Trollhättans JK
Alma Holtfors Trollhättans JK Won by Wazari - 02:00
U11 Grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
23
已完成
Axel Pilerud
Skövde JK
Won by Ippon - 02:00
Mårten Frössling Skövde JK
PU11 Grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
15
已完成
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:30
Jonathan Klubb Trollhättans JK
U11 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
18
已完成
Rasmus Bengtsson
Mariestads JK
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11 Grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
21
已完成
Linnea Borovic
Trollhättans JK
Elton Geber Mariestads JK Won by Ippon - 00:10
U11 Grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
24
已完成
Robin Ericsson
Mariestads JK
Jolin Berggren Trollhättans JK Won by Ippon - 00:14
PU11 Grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
16
已完成
Jonathan Klubb
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:29
Wilhelm Broberg Skövde JK
U11 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
19
已完成
Hugo Bärnarp
Kungsbacka Judoklubb
Lea Sandin Trollhättans JK Won by Ippon - 02:00
U11 Grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
22
已完成
Elton Geber
Mariestads JK
Won by Ippon - 00:33
Alma Holtfors Trollhättans JK
U11 Grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
25
已完成
Mårten Frössling
Skövde JK
Robin Ericsson Mariestads JK Won by Decision - 02:00
U11 Grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
26
已完成
Axel Pilerud
Skövde JK
Jolin Berggren Trollhättans JK Won by Ippon - 00:12
U11 Grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
27
已完成
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:11
Mårten Frössling Skövde JK
U11 Grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
28
已完成
Axel Pilerud
Skövde JK
Won by Wazari - 02:00
Robin Ericsson Mariestads JK
U13 Grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
29
已完成
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:09
Maximilian Ringel
U13 Grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
PU13 Grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
31
已完成
Milton Wänghult
Skövde JK
Won by Ippon - 00:52
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
U13 Grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
32
已完成
AbedAlrhman Kusa
Skövde JK
Charlie Högberg Skövde JK Won by Ippon - 00:45