Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp 1
(U11)
B1
انتهى
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:42
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
A4
انتهى
Solise Morales Nilsson
Judoklubben Budo
Nicole Lundin Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:31
PU11 Grupp 1
(U11)
B2
انتهى
Edvin Hjortberg
Lindome JK
Vegas Svanberg Judoklubben National Won by Ippon - 00:42
PU11 Grupp 1
(U11)
B7
انتهى
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Won by Ippon - 01:48
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 1
(U11)
A1
انتهى
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Won by Decision - 03:00
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
PU11 Grupp 2
(U11)
B13
انتهى
Liam Vennberg
Varbergs JK
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:12
PU11 Grupp 2
(U11)
B16
انتهى
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:19
Vilhelm Olsson Frölunda Judo
FU11 Grupp 2
(U11)
A5
انتهى
Ella Amiri
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:31
Marit Kruusval Frölunda Judo
PU11 Grupp 1
(U11)
B3
انتهى
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Edvin Hjortberg Lindome JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B4
انتهى
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Vegas Svanberg Judoklubben National Won by Wazari - 02:00
PU11 Grupp 1
(U11)
B8
انتهى
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Won by Ippon - 00:42
Franco Jendle Göteborgs Judoklubb
FU11 Grupp 3
(U11)
A11
انتهى
Stella Warnesjö
Varbergs JK
Ellen Ivarsson Frölunda Judo Won by Wazari - 03:00
PU11 Grupp 2
(U11)
B14
انتهى
Liam Vennberg
Varbergs JK
Yusif Suleyman Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:36
PU11 Grupp 2
(U11)
B17
انتهى
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:17
Anton Säwström Blomqvist Judoklubben Budo
PU11 Grupp 1
(U11)
B5
انتهى
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Edvin Hjortberg Lindome JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B6
انتهى
Vegas Svanberg
Judoklubben National
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 00:10
FU11 Grupp 2
(U11)
A9
انتهى
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:47
Nika Khamatova Varbergs JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B9
انتهى
Franco Jendle
Göteborgs Judoklubb
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 00:25
FU11 Grupp 1
(U11)
A2
انتهى
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Lova Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 00:53
PU11 Grupp 2
(U11)
B15
انتهى
Yusif Suleyman
Judoklubben Budo
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:23
FU11 Grupp 2
(U11)
A7
انتهى
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Solise Morales Nilsson Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:10
PU11 Grupp 2
(U11)
B18
انتهى
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Vilhelm Olsson Frölunda Judo Won by Ippon - 00:54
PU11 Grupp 4
(U11)
B22
انتهى
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Mark Shahwan Frölunda Judo
FU11 Grupp 3
(U11)
A12
انتهى
Stella Warnesjö
Varbergs JK
Enya Johansson Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:30
PU11 Grupp 1
(U11)
B10
انتهى
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:28
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
A6
انتهى
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:04
Ella Amiri Frölunda Judo
PU11 Grupp 2
(U11)
B19
انتهى
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Vilhelm Olsson Frölunda Judo Won by Ippon - 00:08
FU11 Grupp 1
(U11)
A3
انتهى
Lova Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:56
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
PU11 Grupp 4
(U11)
B23
انتهى
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:24
Axel Agstrand Göteborgs Judoklubb
PU11 Grupp 1
(U11)
B11
انتهى
Vegas Svanberg
Judoklubben National
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Won by Ippon - 00:41
FU11 Grupp 2
(U11)
انتهى
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Won by Walkover
Nika Khamatova Varbergs JK
PU11 Grupp 2
(U11)
B20
انتهى
Yusif Suleyman
Judoklubben Budo
Axel Andreasson IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:37