Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp 1
(U11)
B1
Afgelopen
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:42
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
A4
Afgelopen
Solise Morales Nilsson
Judoklubben Budo
Nicole Lundin Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:31
PU11 Grupp 1
(U11)
B2
Afgelopen
Edvin Hjortberg
Lindome JK
Vegas Svanberg Judoklubben National Gewonnen via Ippon - 00:42
PU11 Grupp 1
(U11)
B7
Afgelopen
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Gewonnen via Ippon - 01:48
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 1
(U11)
A1
Afgelopen
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
PU11 Grupp 2
(U11)
B13
Afgelopen
Liam Vennberg
Varbergs JK
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:12
PU11 Grupp 2
(U11)
B16
Afgelopen
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 00:19
Vilhelm Olsson Frölunda Judo
FU11 Grupp 2
(U11)
A5
Afgelopen
Ella Amiri
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:31
Marit Kruusval Frölunda Judo
PU11 Grupp 1
(U11)
B3
Afgelopen
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:07
Edvin Hjortberg Lindome JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B4
Afgelopen
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Vegas Svanberg Judoklubben National Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
PU11 Grupp 1
(U11)
B8
Afgelopen
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Gewonnen via Ippon - 00:42
Franco Jendle Göteborgs Judoklubb
FU11 Grupp 3
(U11)
A11
Afgelopen
Stella Warnesjö
Varbergs JK
Ellen Ivarsson Frölunda Judo Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
PU11 Grupp 2
(U11)
B14
Afgelopen
Liam Vennberg
Varbergs JK
Yusif Suleyman Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:36
PU11 Grupp 2
(U11)
B17
Afgelopen
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 00:17
Anton Säwström Blomqvist Judoklubben Budo
PU11 Grupp 1
(U11)
B5
Afgelopen
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Edvin Hjortberg Lindome JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B6
Afgelopen
Vegas Svanberg
Judoklubben National
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:10
FU11 Grupp 2
(U11)
A9
Afgelopen
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 01:47
Nika Khamatova Varbergs JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B9
Afgelopen
Franco Jendle
Göteborgs Judoklubb
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:25
FU11 Grupp 1
(U11)
A2
Afgelopen
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Lova Carsman Aktiv Judo Gewonnen via Ippon - 00:53
PU11 Grupp 2
(U11)
B15
Afgelopen
Yusif Suleyman
Judoklubben Budo
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:23
FU11 Grupp 2
(U11)
A7
Afgelopen
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Solise Morales Nilsson Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:10
PU11 Grupp 2
(U11)
B18
Afgelopen
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Vilhelm Olsson Frölunda Judo Gewonnen via Ippon - 00:54
PU11 Grupp 4
(U11)
B22
Afgelopen
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:59
Mark Shahwan Frölunda Judo
FU11 Grupp 3
(U11)
A12
Afgelopen
Stella Warnesjö
Varbergs JK
Enya Johansson Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 01:30
PU11 Grupp 1
(U11)
B10
Afgelopen
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:28
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
A6
Afgelopen
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 01:04
Ella Amiri Frölunda Judo
PU11 Grupp 2
(U11)
B19
Afgelopen
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Vilhelm Olsson Frölunda Judo Gewonnen via Ippon - 00:08
FU11 Grupp 1
(U11)
A3
Afgelopen
Lova Carsman
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:56
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
PU11 Grupp 4
(U11)
B23
Afgelopen
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:24
Axel Agstrand Göteborgs Judoklubb
PU11 Grupp 1
(U11)
B11
Afgelopen
Vegas Svanberg
Judoklubben National
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Gewonnen via Ippon - 00:41
FU11 Grupp 2
(U11)
Afgelopen
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Gewonnen via Walkover
Nika Khamatova Varbergs JK
PU11 Grupp 2
(U11)
B20
Afgelopen
Yusif Suleyman
Judoklubben Budo
Axel Andreasson IK Västra Mölndal Gewonnen via Ippon - 00:37