Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp 1
(U11)
B1
Färdig
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Vann via Ippon - 00:42
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
A4
Färdig
Solise Morales Nilsson
Judoklubben Budo
Nicole Lundin Judoklubben Budo Vann via Ippon - 00:31
PU11 Grupp 1
(U11)
B2
Färdig
Edvin Hjortberg
Lindome JK
Vegas Svanberg Judoklubben National Vann via Ippon - 00:42
PU11 Grupp 1
(U11)
B7
Färdig
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Vann via Ippon - 01:48
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 1
(U11)
A1
Färdig
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Vann på domslut - 03:00
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
PU11 Grupp 2
(U11)
B13
Färdig
Liam Vennberg
Varbergs JK
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:12
PU11 Grupp 2
(U11)
B16
Färdig
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 00:19
Vilhelm Olsson Frölunda Judo
FU11 Grupp 2
(U11)
A5
Färdig
Ella Amiri
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:31
Marit Kruusval Frölunda Judo
PU11 Grupp 1
(U11)
B3
Färdig
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Vann via Ippon - 00:07
Edvin Hjortberg Lindome JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B4
Färdig
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Vegas Svanberg Judoklubben National Vann på Wazari - 02:00
PU11 Grupp 1
(U11)
B8
Färdig
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Vann via Ippon - 00:42
Franco Jendle Göteborgs Judoklubb
FU11 Grupp 3
(U11)
A11
Färdig
Stella Warnesjö
Varbergs JK
Ellen Ivarsson Frölunda Judo Vann på Wazari - 03:00
PU11 Grupp 2
(U11)
B14
Färdig
Liam Vennberg
Varbergs JK
Yusif Suleyman Judoklubben Budo Vann via Ippon - 00:36
PU11 Grupp 2
(U11)
B17
Färdig
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 00:17
Anton Säwström Blomqvist Judoklubben Budo
PU11 Grupp 1
(U11)
B5
Färdig
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Edvin Hjortberg Lindome JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B6
Färdig
Vegas Svanberg
Judoklubben National
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Vann via Ippon - 00:10
FU11 Grupp 2
(U11)
A9
Färdig
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 01:47
Nika Khamatova Varbergs JK
PU11 Grupp 1
(U11)
B9
Färdig
Franco Jendle
Göteborgs Judoklubb
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb Vann via Ippon - 00:25
FU11 Grupp 1
(U11)
A2
Färdig
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Lova Carsman Aktiv Judo Vann via Ippon - 00:53
PU11 Grupp 2
(U11)
B15
Färdig
Yusif Suleyman
Judoklubben Budo
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:23
FU11 Grupp 2
(U11)
A7
Färdig
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Solise Morales Nilsson Judoklubben Budo Vann via Ippon - 00:10
PU11 Grupp 2
(U11)
B18
Färdig
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Vilhelm Olsson Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:54
PU11 Grupp 4
(U11)
B22
Färdig
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:59
Mark Shahwan Frölunda Judo
FU11 Grupp 3
(U11)
A12
Färdig
Stella Warnesjö
Varbergs JK
Enya Johansson Judoklubben Budo Vann via Ippon - 01:30
PU11 Grupp 1
(U11)
B10
Färdig
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Vann via Ippon - 00:28
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
A6
Färdig
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 01:04
Ella Amiri Frölunda Judo
PU11 Grupp 2
(U11)
B19
Färdig
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Vilhelm Olsson Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:08
FU11 Grupp 1
(U11)
A3
Färdig
Lova Carsman
Aktiv Judo
Vann via Ippon - 00:56
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
PU11 Grupp 4
(U11)
B23
Färdig
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:24
Axel Agstrand Göteborgs Judoklubb
PU11 Grupp 1
(U11)
B11
Färdig
Vegas Svanberg
Judoklubben National
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Vann via Ippon - 00:41
FU11 Grupp 2
(U11)
Färdig
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Vann på Walkover
Nika Khamatova Varbergs JK
PU11 Grupp 2
(U11)
B20
Färdig
Yusif Suleyman
Judoklubben Budo
Axel Andreasson IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 00:37