Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-44
終了
Leon Levborg
Solna Judoklubb
Agaton Wahlström IK Södra Won by Ippon - 02:36
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-47
終了
Amias Hjälle
IK Södra
Isak Widing IK Södra Won by Ippon - 02:04
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-45
終了
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:23
Nikoloz Abashishvili IK Södra
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-48
終了
Henning Nord
IK Södra
Filip Hoflin IK Södra Won by Ippon - 02:55
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-46
終了
Agaton Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 02:31
Klas Asker Norrköpings Judoklubb
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-47
終了
Leon Levborg
Solna Judoklubb
Nikoloz Abashishvili IK Södra Won by Ippon - 02:38
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-48
終了
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:43
Klas Asker Norrköpings Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-40
終了
August Ismiris
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 02:43
Ted Rundin Visby judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-49
終了
Oscar Rodrigo
Amager Judo Skole
Oscar Eriksson Borlänge Judo Club Won by Wazari
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -52 kg
(Dag 1)
1-49
終了
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:38
Natasha Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-41
終了
ROBIN Bicen
Upplands Väsby Judoklubb
Kim Aspelin Won by Ippon - 02:55
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -52 kg
(Dag 1)
1-50
終了
Mathilda Krabholm
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 02:35
Izabella Brighenti Ekerö Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-42
終了
Aksel Birlund
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 00:50
Rasmus Jimmerholt
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-50
終了
Jakob Ivarsson
Won by Ippon - 01:31
Alexandr Jönsson Solna Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -60 kg
(Dag 1)
3-51
終了
Theo Olsson
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:21
Nilo Eriksson Castillo Saltsjö JK
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
1-52
終了
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:26
Eigil Jelsbak Amager Judo Skole
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-43
終了
Liam Allstyle Mäkelä
Upplands Väsby Judoklubb
Rasmus Håkanson Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:12
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -60 kg
(Dag 1)
3-52
終了
Leo Mäkelä
Upplands Väsby Judoklubb
Hussein Artikov IK Södra Won by Ippon - 02:45
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
1-53
終了
Eliot Häll
IK Södra
Thorkil Thorbek Amager Judo Skole Won by Ippon - 02:33
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg
(Dag 1)
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -52 kg
(Dag 1)
1-54
終了
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Laura Schneider Won by Ippon - 02:43
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Dag 1)
3-54
終了
Oscar Rodrigo
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 03:29
Felix Åside Amager Judo Skole
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / +63 kg
(Dag 1)
2-44
終了
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Minna Holz Södertälje Judoklubb Won by Wazari
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -52 kg
(Dag 1)
1-55
終了
Natasha Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 02:37
Mathilda Krabholm Amager Judo Skole
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
1-56
終了
Hugo Ivarsson
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Hansokumake
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-55
終了
Oscar Eriksson
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 01:57
Alexandr Jönsson Solna Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Dag 1)
3-56
終了
Eigil Jelsbak
Amager Judo Skole
Thorkil Thorbek Amager Judo Skole Won by Ippon - 03:24
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -60 kg
(Dag 1)
3-57
終了
Theo Olsson
Saltsjö JK
Won by Ippon - 02:40
Leo Mäkelä Upplands Väsby Judoklubb
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
(Dag 1)
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -60 kg
(Dag 1)
3-58
終了
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Hussein Artikov IK Södra Won by Ippon - 01:47
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -42 kg
(Dag 1)
3-59
終了
Oscar Rodrigo
Amager Judo Skole
Won by Ippon
Jakob Ivarsson