Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13 Grupp 3
(U13)
T3-1
완료됨
Julia Semklo
Halsnæs judo
Won by Ippon - 00:06
Hilda Skoglund Frövi Judo
FU13 Grupp 3
(U13)
T3-2
완료됨
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 01:06
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
FU13 Grupp 1
(U13)
T1-1
완료됨
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:06
PU13 Grupp 2
(U13)
T3-7
완료됨
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 02:33
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-1
완료됨
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 04:14
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
FU13 Grupp 1
(U13)
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-7
완료됨
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 00:31
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-2
완료됨
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 02:31
Tuva Carsman Aktiv Judo
PU13 Grupp 2
(U13)
T3-8
완료됨
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:53
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-10
완료됨
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:58
Tage Rikemanson Trollhättans JK
PU13 Grupp 4
(U13)
T1-13
완료됨
Emir Gashi
Knivsta Judoklubb
Benyamin Akgun Judoklubben National Won by Ippon - 00:43
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-4
완료됨
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:30
FU13 Grupp 4
(U13)
T2-9
완료됨
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Tuva Bergström Judoklubben National
PU13 Grupp 4
(U13)
T1-14
완료됨
Alvin Wendel
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:39
Simon Aspman Judoklubben Budo
PU13 Grupp 1
(U13)
T2-11
완료됨
Tim Åkerstedt
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:05
Anton Svensson Sjöberg Judoklubben National
FU13 Grupp 1
(U13)
T1-3
완료됨
Livia Wiik
Skövde JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:21
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-13
완료됨
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 04:10
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb
FU13 Grupp 1
(U13)
T1-4
완료됨
Lova Wiik
Skövde JK
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:10
PU13 Grupp 1
(U13)
T2-12
완료됨
Malte Carsman
Aktiv Judo
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 01:46
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-8
완료됨
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Farouk Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:20
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-14
완료됨
Benjamin Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
Danni Cenanovic Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:00
PU13 Grupp 6
(U13)
T2-17
완료됨
Amir Bubalo
Judoklubben Budo
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:14
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-11
완료됨
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:12
FU13 Grupp 3
(U13)
T3-3
완료됨
Julia Semklo
Halsnæs judo
Won by Ippon - 00:14
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
FU13 Grupp 3
(U13)
T3-4
완료됨
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:39
FU13 Grupp 1
(U13)
T1-5
완료됨
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:06
Lova Wiik Skövde JK
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-3
완료됨
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:14
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
FU13 Grupp 1
(U13)
T1-6
완료됨
Livia Wiik
Skövde JK
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:48
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-5
완료됨
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:09
PU13 Grupp 2
(U13)
T3-9
완료됨
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Valter Rikemanson Trollhättans JK
FU13 Grupp 4
(U13)
T2-10
완료됨
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:15
Tuva Bergström Judoklubben National
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-9
완료됨
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 00:58