Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 Grupp 1
(U13)
T2-13
완료됨
Tim Åkerstedt
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 02:00
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb
PU13 Grupp 2
(U13)
T3-10
완료됨
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 03:00
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-15
완료됨
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:25
Casper Wennergren Aktiv Judo
PU13 Grupp 1
(U13)
T2-14
완료됨
Anton Svensson Sjöberg
Judoklubben National
Malte Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 02:36
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-12
완료됨
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 04:07
PU13 Grupp 4
(U13)
T1-15
완료됨
Benyamin Akgun
Judoklubben National
Alvin Wendel Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:10
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-16
완료됨
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:14
Benjamin Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb
PU13 Grupp 6
(U13)
T2-18
완료됨
Amir Bubalo
Judoklubben Budo
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:19
FU13 Grupp 3
(U13)
T3-5
완료됨
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 01:38
FU13 Grupp 2
(U13)
완료됨
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Walkover
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
PU13 Grupp 4
(U13)
T1-16
완료됨
Emir Gashi
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:10
Simon Aspman Judoklubben Budo
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-7
완료됨
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Tuva Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 01:06
FU13 Grupp 2
(U13)
완료됨
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Walkover
FU13 Grupp 3
(U13)
T3-6
완료됨
Julia Semklo
Halsnæs judo
Won by Ippon - 02:13
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb
PU13 Grupp 1
(U13)
T2-15
완료됨
Tim Åkerstedt
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:25
Malte Carsman Aktiv Judo
PU13 Grupp 4
(U13)
T1-17
완료됨
Emir Gashi
Knivsta Judoklubb
Alvin Wendel Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:17
PU13 Grupp 1
(U13)
T2-16
완료됨
Anthony Eklund
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 02:36
Anton Svensson Sjöberg Judoklubben National
PU13 Grupp 4
(U13)
T1-18
완료됨
Simon Aspman
Judoklubben Budo
Benyamin Akgun Judoklubben National Won by Ippon - 01:19
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-6
완료됨
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:48
FU13 Grupp 2
(U13)
T2-8
완료됨
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:24
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-19
완료됨
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:58
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-20
완료됨
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Elias Steffensen Frölunda Judo Won by Ippon - 00:20
PU13 Grupp 2
(U13)
T3-11
완료됨
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Hansokumake - 09:29
PU13 Grupp 3
(U13)
T1-21
완료됨
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:21
Elias Steffensen Frölunda Judo
PU13 Grupp 2
(U13)
T3-12
완료됨
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 01:23
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-17
완료됨
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:15
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-18
완료됨
Casper Wennergren
Aktiv Judo
Benjamin Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 02:51
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-19
완료됨
Benjamin Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:57
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-20
완료됨
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:52
Casper Wennergren Aktiv Judo
PU13 Grupp 5
(U13)
완료됨
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Won by Walkover
Casper Wennergren Aktiv Judo
PU13 Grupp 5
(U13)
T3-21
완료됨
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:42
FU18 / FU18 / +70 kg
(U18)
T2-1
완료됨
Sorina Stanus
Uppsala judoklubb
Beatrice Ritter Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:34