Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-28
Završeno
Elias Bedford-Nielsen
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 02:39
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-37
Završeno
Agaton Wahlström
IK Södra
Pobedio po Hansokumake
Nikoloz Abashishvili IK Södra
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-29
Završeno
Zion Johansson
IK Södra
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:55
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-36
Završeno
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Pobedio po Ippon - 02:52
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-37
Završeno
Cornelia Badea
Norrköpings Judoklubb
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 02:16
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-37
Završeno
Jakob Svensson
Norrköpings Judoklubb
Hugo Moltke-Leth Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 02:00
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-30
Završeno
Elias Bedford-Nielsen
Amager Judo Skole
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 02:16
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-28
Završeno
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:03
Grygoriy Tretyak IK Södra
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-38
Završeno
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:41
Mathilda Krabholm Amager Judo Skole
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-31
Završeno
Elias Bedford-Nielsen
Amager Judo Skole
Joel Larsen Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 01:28
PU11 GRP06
(Dag 1)
3-29
Završeno
Måns Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:38
Erik Grothe IK Södra
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-32
Završeno
Ellen Oddershede
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 02:39
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-32
Završeno
Alvin Vestin
IK Södra
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:02
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-39
Završeno
Amias Hjälle
IK Södra
Filip Hoflin IK Södra Pobedio po Ippon - 02:27
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-23
Završeno
Tim Sellstone
IK Södra
Pobedio po Ippon - 00:18
Asadullah Sultanov TVKF
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-40
Završeno
Henning Nord
IK Södra
Pobedio po Ippon - 00:52
Milo Forssell IK Södra
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-33
Završeno
Joel Larsen
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 00:54
Oscar Evans Knivsta Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-41
Završeno
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Sara Kort Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 01:33
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-35
Završeno
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Pobedio po Ippon - 02:40
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-38
Završeno
Leon Levborg
Solna Judoklubb
Klas Asker Norrköpings Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:20
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-38
Završeno
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Hugo Moltke-Leth Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 02:47
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-42
Završeno
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:38
Sara Kort Amager Judo Skole
PU13 GRP06
(Dag 1)
2-39
Završeno
Jakob Svensson
Norrköpings Judoklubb
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Pobedio po Ippon - 02:24
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-39
Završeno
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Agaton Wahlström IK Södra Pobedio po Ippon - 00:20
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-43
Završeno
Isak Widing
IK Södra
Filip Hoflin IK Södra Pobedio po Ippon - 01:27
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-40
Završeno
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Selma Wahlström IK Södra Pobedio po Ippon - 01:34
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-44
Završeno
Amias Hjälle
IK Södra
Milo Forssell IK Södra Pobedio po Ippon - 02:09
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-41
Završeno
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Ellen Oddershede Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 02:00
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-45
Završeno
Henning Nord
IK Södra
Pobedio po Ippon - 00:41
Isak Widing IK Södra
FU13 GRP01
(Dag 1)
3-42
Završeno
Ellen Oddershede
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 01:59
Selma Wahlström IK Södra
PU13 GRP03
(Dag 1)
1-46
Završeno
Milo Forssell
IK Södra
Filip Hoflin IK Södra Pobedio po Ippon - 00:53
PU13 GRP05
(Dag 1)
3-43
Završeno
Nikoloz Abashishvili
IK Södra
Pobedio po Ippon - 02:33
Klas Asker Norrköpings Judoklubb