Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-55
Završeno
Rasmus Jimmerholt
Pobedio po Ippon - 03:48
Liam Allstyle Mäkelä Upplands Väsby Judoklubb
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -52 kg
(Dag 1)
1-70
Završeno
Natasha Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Laura Schneider Pobedio po Ippon - 01:57
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
(Dag 1)
2-57
Završeno
Tora Altersten
IK Södra
Pobedio po Ippon - 00:21
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-71
Završeno
Magnus Stoltenberg
Amager Judo Skole
Ib Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo Pobedio po Ippon - 03:30
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
1-71
Završeno
Robin Sellstone
IK Södra
Pobedio po Ippon - 02:34
Leo Cohen Knivsta Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-72
Završeno
Malte Rasmussen
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 02:41
Vidar Lovang Linköping Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / +73 kg
(Dag 1)
1-72
Završeno
Andrej Hristov
Norrköpings Judoklubb
Pobedio po Ippon - 02:40
Lucas Igelström Oxelösunds Judoklubb
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
(Dag 1)
2-58
Završeno
Weronika Galatz
Pobedio po Ippon - 03:15
Vilma Svensson Ekerö Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-59
Završeno
Rasmus Håkanson
Uppsala judoklubb
Kim Aspelin Pobedio po Ippon - 04:00
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Dag 1)
3-73
Završeno
Oscar Rodrigo
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 04:00
Eigil Jelsbak Amager Judo Skole
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Dag 1)
3-74
Završeno
Felix Åside
Amager Judo Skole
Lechao Mosesson Pobedio po Ippon - 04:00
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-60
Završeno
ROBIN Bicen
Upplands Väsby Judoklubb
Aksel Birlund Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 03:16
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-75
Završeno
Peter Schyldt
Täby Judo
Pobedio po Ippon - 03:45
Magnus Stoltenberg Amager Judo Skole
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 1)
1-73
Završeno
Husniddin Artikov
IK Södra
Matthew Myrie Upplands Väsby Judoklubb Pobedio po Ippon - 03:48
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-76
Završeno
Lucas Lundqvist
Uppsala judoklubb
Pobedio po Ippon - 02:40
Ib Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 1)
1-74
Završeno
Simon Andersen
Amager Judo Skole
Luka Zivanovic Pobedio po Ippon - 01:06
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 1)
2-61
Završeno
Kim Aspelin
Aksel Birlund Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 00:37
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Dag 1)
3-77
Završeno
Oscar Rodrigo
Amager Judo Skole
Thorkil Thorbek Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 03:33
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Dag 1)
3-78
Završeno
Eigil Jelsbak
Amager Judo Skole
Lechao Mosesson Pobedio po Ippon - 04:00
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-79
Završeno
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Pobedio po Ippon - 04:00
Viacheslav Akimov Stockholmspolisens IF Judo
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
(Dag 1)
2-62
Završeno
Tora Altersten
IK Södra
Pobedio po Ippon - 03:41
Vilma Svensson Ekerö Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
1-75
Završeno
Robin Sellstone
IK Södra
Pobedio po Ippon - 02:40
Eliot Häll IK Södra
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-80
Završeno
Peter Schyldt
Täby Judo
Pobedio po Ippon - 03:49
Ib Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
(Dag 1)
2-63
Završeno
Weronika Galatz
Pobedio po Ippon - 02:55
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-81
Završeno
Lucas Lundqvist
Uppsala judoklubb
Pobedio po Ippon - 03:09
Magnus Stoltenberg Amager Judo Skole
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -50 kg
(Dag 1)
1-76
Završeno
Eigil Jelsbak
Amager Judo Skole
Hugo Ivarsson Pobeda bez borbe - 03:00
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / +73 kg
(Dag 1)
1-77
Završeno
Nikola Colic
Norrköpings Judoklubb
Pobedio po Ippon - 02:50
Lucas Igelström Oxelösunds Judoklubb
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 1)
1-78
Završeno
Husniddin Artikov
IK Södra
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:59
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-82
Završeno
Malte Rasmussen
Amager Judo Skole
Vide Salomonson Uppsala judoklubb Pobedio po Ippon - 02:45
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 1)
3-83
Završeno
Vidar Lovang
Linköping Judo
Pobedio po Ippon - 04:00
Viacheslav Akimov Stockholmspolisens IF Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 1)
1-79
Završeno
Matthew Myrie
Upplands Väsby Judoklubb
Pobedio po Ippon - 03:26
Simon Andersen Amager Judo Skole
HU21 / HU21 / -81 kg
(Dag 1)
2-64
Završeno
Kim Aspelin
Kevin Aspelin IK Södra Pobedio po Ippon - 02:20