Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-07
(Block 1 U9)
1-17
Završeno
Odd Jonsson Jirhede
Uppsala Norra Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:40
Ludwig Andersson Knivsta Judoklubb
U9-06
(Block 1 U9)
1-20
Završeno
Alba Sannerholm Zajac
Stockholmspolisens IF Judo
Pobedio po Ippon - 00:25
Vincent Ersson Baburin Uppsala Norra Judoklubb
U9-07
(Block 1 U9)
1-18
Završeno
Odd Jonsson Jirhede
Uppsala Norra Judoklubb
Vide Rentzhog Uppsala Norra Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:35
U9-09
(Block 1 U9)
2-16
Završeno
Emma Svensson
Solna Judoklubb
Pobedio po Wazari - 02:00
Sixten Brandberg Uppsala judoklubb
U9-07
(Block 1 U9)
1-19
Završeno
Vide Rentzhog
Uppsala Norra Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:59
Ludwig Andersson Knivsta Judoklubb
U9-09
(Block 1 U9)
2-17
Završeno
Eric Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Pobedio Odlukom - 02:00
Agnes Nordfors Knivsta Judoklubb
U9-06
(Block 1 U9)
1-21
Završeno
Alba Sannerholm Zajac
Stockholmspolisens IF Judo
Pobedio po Ippon - 00:05
Albin Andersson Knivsta Judoklubb
U9-06
(Block 1 U9)
1-22
Završeno
Albin Andersson
Knivsta Judoklubb
Vincent Ersson Baburin Uppsala Norra Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:43
U9-09
(Block 1 U9)
2-22
Završeno
Sixten Brandberg
Uppsala judoklubb
Pobedio po Wazari - 02:00
Auguste Lerou Uppsala judoklubb
U9-09
(Block 1 U9)
2-21
Završeno
Agnes Nordfors
Knivsta Judoklubb
Pobedio Odlukom - 02:00
Emma Svensson Solna Judoklubb
U9-09
(Block 1 U9)
2-19
Završeno
Sixten Brandberg
Uppsala judoklubb
Eric Gunnarsson Knivsta Judoklubb Pobedio Odlukom - 01:59
U9-09
(Block 1 U9)
2-18
Završeno
Agnes Nordfors
Knivsta Judoklubb
Auguste Lerou Uppsala judoklubb Pobedio po Wazari - 02:00
U9-09
(Block 1 U9)
2-20
Završeno
Auguste Lerou
Uppsala judoklubb
Pobedio Odlukom - 02:00
Eric Gunnarsson Knivsta Judoklubb
U9-09
(Block 1 U9)
2-23
Završeno
Eric Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Pobedio Odlukom - 02:00
Emma Svensson Solna Judoklubb
U9-09
(Block 1 U9)
2-24
Završeno
Agnes Nordfors
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:46
Sixten Brandberg Uppsala judoklubb
U9-09
(Block 1 U9)
2-25
Završeno
Emma Svensson
Solna Judoklubb
Auguste Lerou Uppsala judoklubb Pobedio Odlukom - 02:00
U11-01
(Block 2 U11)
1-1
Završeno
Ariel Drottgren
Knivsta Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:23
Love Honkamäki Uppsala judoklubb
U11-09
(Block 2 U11)
2-1
Završeno
Vilhelm Svensson
Solna Judoklubb
Luka Vassena Stockholms Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:55
U11-01
(Block 2 U11)
1-2
Završeno
Philip Kiritopoulos
Uppsala judoklubb
Felix Jörgensen Uppsala Norra Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:19
U11-09
(Block 2 U11)
2-2
Završeno
Sonja Schlickum
Stockholmspolisens IF Judo
Daniel Johansson Solna Judoklubb Pobedio po Wazari - 02:00
U11-02
(Block 2 U11)
1-7
Završeno
Tilda Åsberg
Ekerö Judoklubb
Pobedio po Wazari - 02:00
Elsy Wester Vallentuna Judo
U11-10
(Block 2 U11)
2-7
Završeno
Isak Grehn
Uppsala Norra Judoklubb
Simon Edsinger Uppsala Norra Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:29
U11-01
(Block 2 U11)
1-3
Završeno
Felix Jörgensen
Uppsala Norra Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:37
Ariel Drottgren Knivsta Judoklubb
U11-09
(Block 2 U11)
2-3
Završeno
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:28
Sonja Schlickum Stockholmspolisens IF Judo
U11-01
(Block 2 U11)
1-4
Završeno
Philip Kiritopoulos
Uppsala judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:26
Love Honkamäki Uppsala judoklubb
U11-09
(Block 2 U11)
2-4
Završeno
Vilhelm Svensson
Solna Judoklubb
Daniel Johansson Solna Judoklubb Pobedio Odlukom - 02:00
U11-02
(Block 2 U11)
1-8
Završeno
Tilda Åsberg
Ekerö Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:40
Olle Schjölin Knivsta Judoklubb
U11-03
(Block 2 U11)
1-10
Završeno
Liv Malmsten
Vallentuna Judo
Noah Verdier Pobedio po Ippon - 00:18
U11-10
(Block 2 U11)
2-8
Završeno
Rahman Mahdiya
Uppsala judoklubb
Hjalmar Brodin Uppsala judoklubb Pobedio po Ippon - 01:23
U11-01
(Block 2 U11)
1-5
Završeno
Love Honkamäki
Uppsala judoklubb
Felix Jörgensen Uppsala Norra Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:34
U11-10
(Block 2 U11)
2-10
Završeno
Simon Edsinger
Uppsala Norra Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:10
Alfons Laszlo Vallentuna Judo
U11-01
(Block 2 U11)
1-6
Završeno
Philip Kiritopoulos
Uppsala judoklubb
Pobedio po Ippon - 01:37
Ariel Drottgren Knivsta Judoklubb