Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-1
已完成
Theo Olsson
Saltsjö JK
Won by Wazari - 04:00
Hugo Oiva Knivsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T3-2
已完成
Agnes Almertz
Helsingborgs Judoklubb
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 02:11
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-4
已完成
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Daniel Filistovich Kallinge Judoclub Won by Ippon - 01:51
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T3-11
已完成
Samir Poblocki
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:12
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-2
已完成
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Won by Ippon - 01:23
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-6
已完成
Fabian Koch
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:46
Simon Persson Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-3
已完成
Edvin Samuelsson
Landvetter Judoklubb
Vincent Lundberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:30
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T3-12
已完成
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Linus Norlin Saltsjö JK Won by Ippon - 02:21
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-5
已完成
Florin Gheorghe
Södertälje Judoklubb
Zander Ralevski Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:12
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-17
已完成
Carl Svanbom
Västerås judo skola
Damien Hiltonsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:06
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-6
已完成
Wilmer Holmberg
Judoklubben National
Won by Ippon - 01:19
Carl Orrbo Frövi Judo
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T3-3
已完成
Evelin Arteaga
Uppsala judoklubb
Matilda Steer Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:44
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T3-4
已完成
Elsa Peterson
Frövi Judo
Laura Schneider Södertälje Judoklubb Won by Ippon - 00:11
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-5
已完成
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb Won by Wazari - 04:50
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-7
已完成
Wille Dahlgren
Stenungsunds JK
Narek Vardanian Takedown JC Won by Ippon - 00:10
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-19
已完成
Gabriel Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Azel Vallier Lugi Judo
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-8
已完成
Ismael Bäckström
IKSU
Won by Ippon - 00:07
Nilo Eriksson Castillo Saltsjö JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-9
已完成
Luka Zivanovic
Södertälje Judoklubb
Adam Belkhir Borås JK Won by Ippon - 00:36
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T3-13
已完成
Samir Poblocki
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 03:35
Linus Norlin Saltsjö JK
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T3-14
已完成
Vide Pettersson
Knivsta Judoklubb
Loke Bjerkemo Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:09
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-7
已完成
William Krus
IK Västra Mölndal
Viggo Granberg Aktiv Judo Won by Wazari - 04:23
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T3-6
已完成
Evelin Arteaga
Uppsala judoklubb
Agnes Almertz Helsingborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:28
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-10
已完成
Oltion Abazaj
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 03:05
Tobias Axelsson IK Södra
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-8
已完成
Alexander Norberg
IK Södra
Won by Ippon - 00:42
Ludde Mosshagen Frövi Judo
FU18 / FU18 / -48 kg
(U18)
T3-5
已完成
Matilda Steer
Staffanstorps JK
Laura Schneider Södertälje Judoklubb Won by Ippon - 01:00
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-9
已完成
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:21
Platon Sacharov Stockholms Judoklubb
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-18
已完成
Albin Forselius
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:36
Damien Hiltonsson Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-11
已完成
Vincent Lundberg
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 04:00
Noa Laudams Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-10
已完成
Vidar Lovang
Linköping Judo
Won by Ippon - 01:25
Viacheslav Akimov Stockholmspolisens IF Judo
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T2-15
已完成
Wilmer Holmberg
Judoklubben National
Narek Vardanian Takedown JC Won by Ippon - 00:14
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T1-11
已完成
Neo Andersson
Vara Judoklubb
Ludvig Sjövall Lugi Judo Won by Ippon - 00:16