Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T2-22
Gotowy
Sverre Alexander Zachariassen
Sande Sportsklubb Judo
Edvard Enget BK-Judo Wygrana przez Ippon - 01:08
FU15 / FU15 / -48 kg
(U15)
T3-17
Gotowy
Alva Pagstedt
Frövi Judo
Matilda Steer Staffanstorps JK Wygrane przez Wazari - 02:29
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T2-11
Gotowy
Malou Sjöstrand
Staffanstorps JK
Madeleine Hedlund Judo Club Sundsvall Wygrana przez Ippon - 00:30
FU15 / FU15 / -63kg
(U15)
T3-18
Gotowy
Isabelle Voigt
Frövi Judo
Elvira Skoglund Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 00:05
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15)
Gotowy
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Wygrana walkowerem
Melvin Dohlmann Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-16
Gotowy
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Filip Dahlqvist IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 01:41
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15)
8
Gotowy
Karim Hajiyev
Frövi Judo
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:55
FU15 / FU15 / -63kg
(U15)
T3-19
Gotowy
Julija Jakubynaite
BK-Judo
Emma Steen Sande Sportsklubb Judo Wygrana przez Ippon - 00:17
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T2-17
Gotowy
Axel Aamodt
Ippon Judo & BJJ
Albin Wiik Landvetter Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:14
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T1-10
Gotowy
Oliver Jakobsson
Olofströms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:17
Domenik Ralevski
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T1-9
Gotowy
Damien Hiltonsson
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:35
Unknown User Landvetter Judoklubb
FU15 / FU15 / -48 kg
(U15)
T3-28
Gotowy
Emma Peters
Skövde JK
Bianca Nordlund Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 01:23
FU15 / FU15 / -63kg
(U15)
T3-24
Gotowy
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 01:19
Ema Vrkljan Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15)
Gotowy
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Wygrana walkowerem
Eric Rosensvärd Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T2-18
Gotowy
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 02:07
Wilmer Darholm Aktiv Judo
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-17
Gotowy
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Ali Hajiyev Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 00:44
PU15 / PU15 / +66kg
(U15)
T1-21
Gotowy
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:05
Vilgot Norberg Borås JK
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15)
T2-21
Gotowy
Dexter Rimsten
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 01:27
Elias Sjöström Judo Club Sundsvall
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T2-12
Gotowy
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Wygrana przez Ippon - 01:29
Ester Pagstedt Frövi Judo
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T2-23
Gotowy
Nicholai Ralle Thoresen
Sande Sportsklubb Judo
Lukas Allevåg Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 00:33
PU15 / PU15 / +66kg
(U15)
T1-22
Gotowy
Alfred Larsson
Västbo Judoklubb
Sigge Mosshagen Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 02:55
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15)
T3-11
Gotowy
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Alexander Urosevic Staffanstorps JK Zwycięstwo przez Hansokumake - 04:37
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T2-24
Gotowy
Edvard Enget
BK-Judo
Wygrana przez Ippon - 00:37
Elias Kupiainen Borås JK
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15)
Gotowy
Eric Rosensvärd
Staffanstorps JK
Karim Hajiyev Frövi Judo Wygrana walkowerem
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15)
T1-15
Gotowy
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:09
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T2-25
Gotowy
Oliver Gustafsson
Jönköpings Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:01
Max Glans Staffanstorps JK
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-18
Gotowy
Ali Hajiyev
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:46
Filip Dahlqvist IK Västra Mölndal
PU15 / PU15 / +66kg
(U15)
T1-23
Gotowy
Sigge Mosshagen
Frövi Judo
Kajus Stapulionis Sande Sportsklubb Judo Wygrana przez Ippon - 00:21
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T2-27
Gotowy
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Love Almelin Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:58
FU15 / FU15 / -63kg
(U15)
T3-22
Gotowy
Emma Steen
Sande Sportsklubb Judo
Wygrane przez Wazari - 03:00
Isabelle Voigt Frövi Judo
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T2-26
Gotowy
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Nino Gubberud Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:21
FU15 / FU15 / -48 kg
(U15)
T3-29
Gotowy
Matilda Glans
Staffanstorps JK
Matilda Steer Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon