Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 2)
M3-46
已完成
Luka Zivanovic
Won by Wazari - 04:08
Mats Gerhardsen Sande Sportsklubb Judo
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 2)
M3-47
已完成
William Brantebäck
Aktiv Judo
Adam Hallén Won by Ippon - 01:16
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 2)
M3-49
已完成
Adam Hallén
Won by Ippon - 00:21
Marcus Bach Moe Ippon Judo & BJJ
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 2)
M3-50
已完成
Lucas Stark
Staffanstorps JK
Mats Gerhardsen Sande Sportsklubb Judo Won by Ippon - 01:09
Flickor U18 / Flickor U18 / -57 kg
(Dag 2)
M2-54
已完成
Elise Bjørås
Levanger Judo & BJJ
Hillevi Karlsson Lugi Judo Won by Ippon - 00:52
Flickor U18 / Flickor U18 / -63kg
(Dag 2)
M2-55
已完成
Anna Grambo
Sande Sportsklubb Judo
Won by Ippon - 02:55
Ronja Johansson IK Västra Mölndal
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -55 kg
(Dag 2)
M2-56
已完成
Mark Don
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Nino Gubberud Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:08
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -60 kg
(Dag 2)
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -66 kg
(Dag 2)
M2-58
已完成
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Marcus Romnæs Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:01
Pojkar U18 / Pojkar U18 / -73 kg
(Dag 2)
M2-59
已完成
Hannes Hedenblad
Aktiv Judo
Alvin Stallgård Borås JK Won by Ippon - 01:16
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-51
已完成
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Isabelle Hedlund Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:28
PU13 grp 8
(Dag 2)
M1-50
已完成
Vilgot Norberg
Borås JK
Kajus Stapulionis Sande Sportsklubb Judo Won by Ippon - 00:21
FU13 grp2
(Dag 2)
M2-63
已完成
Elsa Peterson
Frövi Judo
Emilia Hellgren Helgesson Won by Ippon - 00:20
FU13 grp5
(Dag 2)
M1-51
已完成
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 03:00
Lea Gubberud Ippon Judo & BJJ
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-52
已完成
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:04
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 grp 3
(Dag 2)
M3-61
已完成
Linus Klingberg
Staffanstorps JK
Anton Maksinen Borås JK Won by Ippon - 01:55
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-66
已完成
Filip Johansson
Karlstad JK
Maximilian Herlofsen Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:27
PU13 grp 7
(Dag 2)
M2-69
已完成
Arnas Pranckunas
Borås JK
Erik Lethin Staffanstorps JK Won by Ippon - 02:09
FU13 grp3
(Dag 2)
M1-52
已完成
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Julia Fällberg Won by Ippon - 01:17
PU13 grp 3
(Dag 2)
M3-64
已完成
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Pil Bendiksby Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:37
PU13 grp 7
(Dag 2)
M2-70
已完成
Erik Berglund
Judo Club Sundsvall
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:06
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-75
已完成
Oscar Svensson
Borås JK
Won by Ippon - 01:55
Lucas Nilsen Ippon Judo & BJJ
PU13 grp 4
(Dag 2)
M3-67
已完成
Varg Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:32
Wilmer Darholm Aktiv Judo
FU13 grp5
(Dag 2)
M1-53
已完成
Ariel Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Irma Arvidsson Frölunda Judo Won by Ippon - 00:15
FU13 grp3
(Dag 2)
M1-54
已完成
Hilma Wiik
Skövde JK
Won by Ippon - 01:17
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb
FU13 grp2
(Dag 2)
M2-64
已完成
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:29
Stella Cornelia Hauge Sande Sportsklubb Judo
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-53
已完成
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:10
PU13 grp 8
(Dag 2)
M1-55
已完成
Vilgot Norberg
Borås JK
Won by Ippon - 01:24
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-67
已完成
Filip Johansson
Karlstad JK
Won by Ippon - 01:06
Valdemar Heimdahl Lerums Judoklubb
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-54
已完成
Isabelle Hedlund
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:07
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF
PU13 grp 3
(Dag 2)
M3-62
已完成
Linus Klingberg
Staffanstorps JK
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 00:32
FU13 grp5
(Dag 2)
M1-56
已完成
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:32